Wella Professionals Wave Itneutralizator do trwałej ondulacji

Wella Professionals Wave It neutralizator do trwałej ondulacji
Wella Professionals Wave It neutralizator do trwałej ondulacji
1000 ml

Kod: WLL1059 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Tylko do użytku profesjonalnego

Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod 20pl i zyskaj 20% zniżki na wybrane marki! Zniżka nie obowiązuje na produkty w promocji i wyprzedaży.

Opis produktu Wella Professionals Wave It

Warianty serii Wave It/Curl It Wella Professionals:

  • Wave It /Curl It Mild
  • Wave It /Curl It Intense

( Dostosuj)Stosownie do struktury włosów wybierz najodpowiedniejszy wariant i czas działania.

Ważne ostrzeżenie:
Preparat do trwałej stylizacji Wave It/Curl It nie jest odpowiedni do bardzo porowatych włosów, do włosów po dekoloryzacji i z pasemkami na więcej niż z 30% powierzchni włosów.  

Umyj włosy szamponem Wella Professionals
Aplikuj Wella Professionals Perm Pre-Treatment na całą długość włosów.

Aplikacja Preparatu do twałej stylizacji Wave/Curl It:
Po nakręceniu włosów na wałki możesz zacząć aplikację mleczka Wave/Curl It. Użyj odpowiednich rękawiczek, szmatki. Zabezpiecz przed zniszczeniem ubranie klientki. Preparat nanoś równomiernie na wszystkie wałki. Rozpocznij od szyi, kierując się do czubka głowy. Aplikacja będzie łatwiejsza, jeśli po każdym wałku przesuniesz końcówkę aplikatora butelki tam i z powrotem. Po aplikacji odsącz nadmierną ilość produktu papierowym ręcznikiem. Wskazówka: Na uszkodzone i rozjaśnione partie włosów skróć czas działania.

Czas działania:
W trakcie oraz pod koniec czasu działania, a także po osiągnięciu pożądanego efektu, dokładnie opłukuj włosy nakręcone na wałki przez 2-3 minut. Nadmierną ilość wody odsącz z włosów za pomocą papierowego ręcznika.

Aplikacja emulsji utrwalającej:
Dwa warianty aplikacji w celu właściwej neutralizacji włosów.

a) Za pomocą butelki aplikacyjnej 1:4
Po spłukaniu preparatu, odlej 100 ml emulsji utrwalającej do butelki aplikacyjnej i wymieszaj z400 ml ciepłej wody. Nanieś preparat równomiernie na nakręcone włosy.

b) Za pomocą miski aplikacyjnej i gąbki 1:1
po spłukaniu preparatu, odlej 100 ml emulsji utrwalającej do miski aplikacyjnej i dodaj 100 ml ciepłej wody. Za pomocą gąbki nanieś preparat na nakręcone włosy.

W obydwu przypadkach nanieś na włosy najpierw 2/3 powstałej mieszanki i pozostaw na 5 minut. Następnie ściągnij wałki i pasmo po paśmie nakładaj na włosy pozostałą ilość preparatu. Pozostaw na kolejne 5 minut. Na koniec dokładnie spłucz.

Odżywka:
Na wilgotne włosy nanieś Perm Post Treatment od Wella Professionals. Pozostaw na 3-5 minut, a następnie spłucz. Do regeneracji włosów stosuj produkty z serii Wella Professionals Care Enrich.

OSTRZEŻENIE:
Produkt przeznaczony tylko do profesjonalnego użytku. Unikaj kontaktu substancji z oczami, stosuj rękawiczki ochronne i przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci. Nie używaj, jeśli Twoje włosy były farbowane za pomocą farb zawierających metale. Zużyj natychmiast po wymieszaniu. Jeśli w przeszłości miałaś reakcję alergiczną, w tym na preparaty do trwałej stylizacji, nie używaj tego produktu.

O marce Wella Professionals

Wella Professionals to marka kosmetyków klasy premium, która łączy ludzi kochających doskonałe włosy. Po prawie 140 latach istnienia Wella Professionals oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, oferowanych w ponad 150 krajach na całym świecie.

Marka może się pochwalić szeregiem własnych patentów, a o jakości preparatów świadczą liczne prestiżowe nagrody oraz nazwiska znanych fryzjerów, z którymi współpracuje. W dziedzinie koloryzacji Wella Professionals jest numerem jeden na rynku. Farby do włosów Wella to gwarancja skuteczności, luksusu i jakości. Warto również zwrócić uwagę na szampon i odżywkę Wella, olejek do włosów Wella, czy też zmywalne trendy farby Wella Colour Fresh.

Należysz do osób, które nie lubią kompromisów i chcą zapewnić swoim włosom najlepszą pielęgnację? Produkty Wella stworzono właśnie dla Ciebie! Ciesz się uczuciem pięknych włosów.

Recenzje Wella Professionals Wave It