Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Rich Naturalsfarba do włosów

Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Rich Naturals farba do włosów
Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Rich Naturals farba do włosów
odcień 7/1 60 ml

Kod: WLL1767 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Tylko do użytku profesjonalnego

Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod 20pl i zyskaj 20% zniżki na wybrane marki! Zniżka nie obowiązuje na produkty w promocji i wyprzedaży.

Opis produktu Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Rich Naturals
Właściwości

Farba do włosów Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Rich Naturals nada Twoim włosom intensywny kolor i promienny blask.

Właściwości:

  • doskonale farbuje włosy
  • rozjaśnia nawet o kilka odcieni
  • pokrywa siwe włosy

Sposób użycia:
Stosuj na suche, nieumyte włosy. Zmieszaj w miseczce z emulsją aktywacyjną (nie wchodzi w skład opakowania) i postępuj zgodnie z podaną instrukcją. Tylko do profesjonalnego użytku.

Właściwości

Zastosowanie
Profesjonalne farby do włosów

O marce Wella Professionals

Wella Professionals to marka kosmetyków klasy premium, która łączy ludzi kochających doskonałe włosy. Po prawie 140 latach istnienia Wella Professionals oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, oferowanych w ponad 150 krajach na całym świecie.

Marka może się pochwalić szeregiem własnych patentów, a o jakości preparatów świadczą liczne prestiżowe nagrody oraz nazwiska znanych fryzjerów, z którymi współpracuje. W dziedzinie koloryzacji Wella Professionals jest numerem jeden na rynku. Farby do włosów Wella to gwarancja skuteczności, luksusu i jakości. Warto również zwrócić uwagę na szampon i odżywkę Wella, olejek do włosów Wella, czy też zmywalne trendy farby Wella Colour Fresh.

Należysz do osób, które nie lubią kompromisów i chcą zapewnić swoim włosom najlepszą pielęgnację? Produkty Wella stworzono właśnie dla Ciebie! Ciesz się uczuciem pięknych włosów.

Recenzje Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Rich Naturals