Vitis Implant Monotip

specjalna szczoteczka do aparatu ortodontycznego extra soft

Vitis Implant Monotip specjalna szczoteczka do aparatu ortodontycznego extra soft
specjalna szczoteczka do aparatu ortodontycznego extra soft

Kod: VII1087 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Vitis Implant Monotip
specjalna szczoteczka do aparatu ortodontycznego extra soft

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Vitis Implant Monotip

Jednowiązkowa szczoteczka Vitis Implant Monotip umożliwia naprawdę dokładne wyczyszczenie poszczególnych zębów. Jest idealna także do pielęgnacji aparatów na zęby, mostów lub implantów.

Właściwości:

  • ma duży zasięg włókien
  • czyści każdy ząb oddzielnie

Sposób użycia:
Delikatnie naciśnij szczoteczką na ząb, aby włókna rozchyliły się do kształtu wachlarza i kolistym ruchem wyczyść ząb.

O marce Vitis

Dentaid to wiodący hiszpański producent profesjonalnych szczoteczek do zębów i innych akcesoriów do higieny jamy ustnej. Firma ma swoich przedstawicieli w ponad 50 krajach świata. Jej portfolio obejmuje cały szereg najróżniejszych produktów do pielęgnacji zębów i dziąseł, podzielonych według kryterium przeznaczenia na poszczególne marki.
Jedną z takich marek jest Vitis. Oferuje wszystko, co potrzebne do higieny jamy ustnej, od szczoteczek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, szczoteczek do zębów, past do zębów, płynów do płukania ust, nici dentystycznych i pasków wybielających aż do specjalistycznych produktów dla pięknych i zdrowych zębów.
Marka Vitis dba też o komfort swoich klientów i do oferowanych wyrobów dodaje opakowania lub całe zestawy podróżne. Dbaj o swoje zęby przy pomocy najlepszych produktów i preparatów, aby jak najdłużej pozostały zdrowe i piękne!