Przejdź do głównej zawartości

Uzyskanie opalenizny jest niezwykle proste:

1. krok
Przygotowanie
Najważniejszym etapem aplikacji samoopalacza jest przygotowanie. Pomyśl o swojej skórze jak o płótnie, które musi być odpowiednio przygotowane, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Zacznij od złuszczania skóry beztłuszczowym peelingiem do ciała, zwracając szczególną uwagę na suche obszary, takie jak łokcie i kolana. Dlaczego nie warto stosować peelingu na bazie oleju? Resztki tłustego produktu tworzyłyby barierę na skórze, a rezultat nigdy nie byłby doskonały. Na koniec nie zapomnij usunąć wszystkich niechcianych włosów i unikaj stosowania kremów nawilżających, balsamów do ciała i perfum. 

2. krok
Opalona cera
Wystarczy dodać kilka kropel Face Serum, do swojego kremu na noc, by rankiem obudzić się z naturalnie rozświetloną cerą. Możesz też stosować je bezpośrednio na skórę, aby uzyskać efekt intensywniejszej opalenizny. Im więcej kropli, tym więcej blasku!

3. krok
Samoopalacz do ciała
Nasza wielokrotnie nagradzana seria produktów samoopalających, od tonujących i nadających lekki odcień opalenizny po samoopalacze i kosmetyki do makijażu, obejmuje różne produkty do każdego rodzaju skóry. Ważne, by podczas nanoszenia samoopalaczy używać dwustronnej rękawicy, która ułatwia równomierną i precyzyjną aplikację. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy rękawica do nakładania samoopalacza jest naprawdę potrzebna, jako eksperci od opalania zdecydowanie to potwierdzamy!

4. krok
Pozwól, aby opalenizna się rozwinęła i obudź się z promienną skórą
Optymalne i najlepsze rezultaty stosowania samoopalacza pojawiają się po upływie co najmniej sześciu godzin. W tym czasie należy unikać kontaktu z wodą i uważać, by się nie spocić, ponieważ oba te czynniki mogą wpłynąć na skuteczność działania produktów i sprawić, że uzyskana opalenizna będzie nierównomierna.

5. krok
Dopracowanie efektu
Po uzyskaniu odpowiedniego odcienia opalenizny nadszedł czas na kilka ostatnich kroków, dzięki którym Twoja skóra będzie wyglądać idealnie. Chcesz uzyskać natychmiastowy efekt? Sięgnij po nasz preparat Beauty Blur j i zastosuj go jako bazę pod makijaż lub samodzielnie, aby Twoja cera była pięknie rozświetlona. Z kolei krem do ciała Body Blur zapewnia efekt nieskazitelnej i rozświetlonej skóry, gotowej na spotkanie z obiektywem aparatu.

6. krok
Przedłuż trwałość swojej opalenizny
Chcesz, aby Twoja opalenizna trwała jeszcze dłużej? Sięgnij po nasze nawilżające mleczko samoopalające do ciała Fabulous Gradual Tanning Lotion, które pozwala uzyskać stopniowy efekt opalenizny lub zastosuj Moisture Boost, który optymalnie nawilży skórę nie wpływając na jej odcień.