Violife Slim Sonic Metallic Midnight Blue

soniczna szczoteczka z wymienną głowicą

Violife Slim Sonic Metallic Midnight Blue soniczna szczoteczka z wymienną głowicą
soniczna szczoteczka z wymienną głowicą

Kod: VIO0062 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Violife Slim Sonic Metallic Midnight Blue
soniczna szczoteczka z wymienną głowicą

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Violife Slim Sonic Metallic Midnight Blue

Szczoteczka soniczna Violife Slim Sonic Metallic Midnight Blue działa na zasadzie wibracji sonicznych, wywołujących łagodny, ale skuteczny ruch i cyrkulację.

Właściwości:

  • skutecznie oczyszcza także przestrzenie międzyzębowe

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia.

Właściwości

Rodzaj zasilania
bateriami

O marce Violife

Violife to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji zębów! Ta nowojorska marka powstała w 2004 roku, a w świadomości odbiorców zapisała się za sprawą sonicznych szczoteczek do zębów na baterie wyróżniających się wysoką wydajnością i zapewniających higienę jamy ustnej na najwyższym poziomie.
Unikalny design szczoteczek Violife zaprojektował światowej sławy twórca wzornictwa Philippe Starck. Soniczne szczoteczki do zębów na baterie idealnie sprawdzają się w podróży. Dzięki nim będziesz mógł zadbać o swoje zęby w dowolnym miejscu i o każdej porze. Bez wątpienia zachwycisz się jedynymi w swoim rodzaju wzorami i kolorami szczoteczek do zębów Violife, które zapewnią Ci piękny uśmiech.
Marka Violife zajmuje się również produkcją sanitazerów, które docenią zwłaszcza osoby noszące aparaty ortodontyczne i cierpiące z powodu obniżonej odporności czy choroby wirusowej. Odkryj świat idealnej higieny jamy ustnej dzięki marce Violife!