Victoria's SecretBombshell zestaw upominkowy IV. dla kobiet

Victoria's Secret Bombshell zestaw upominkowy IV. dla kobiet
Victoria's Secret Bombshell zestaw upominkowy IV. dla kobiet

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: VIS04957

woda perfumowana 50 ml + woda perfumowana 7,5 ml + mleczko do ciała 100 ml + żel pod prysznic 100 ml

Wzmocnij intensywność swojego ulubionego zapachu. Zestaw perfum damskich Victoria's Secret Bombshell oprócz samego zapachu zawiera też kosmetyki pielęgnacyjne, które przedłużą Twoje doznania zmysłowe.

Właściwości:

  • zawiera pełny rozmiar zapachu i jego miniaturę
  • doskonały pomysł na prezent
  • sprawi radość każdej kobiecie

Zawartość zestawu:

  • woda perfumowana 50 ml
  • woda perfumowana 7,5 ml
  • mleczko do ciała 100 ml
  • żel pod prysznic 100 ml

Skład

Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Perfumy Victoria's Secret | Nie ma chyba na świecie modelki, która nie pragnęłaby zostać tak zwanym „aniołkiem” Victoria's Secret. Markę tę założył w 1977 r. amerykański przedsiębiorca Roy Raymond. Roy doszedł do wniosku, że większość mężczyzn (włącznie z nim) byłaby zadowolona, mogąc kupować bieliznę dla swoich partnerek w specjalistycznym sklepie. Dlatego też otworzył taki sklep. Zainteresowanie przekroczyło jego wszelkie oczekiwania - już po pierwszym roku musiał otworzyć kolejne trzy oddziały.
Dziś Victoria's Secret sprzedaje nie tylko luksusową odzież, ale także wysokiej klasy kosmetyki. Wielki sukces odniosły przede wszystkim jej perfumy. Prawdopodobnie najpopularniejszą serię produktów stanowi Dream Angels, która pojawiła się na rynku w 2000 r. i od tego czasu jest regularnie dopasowywana do aktualnych trendów.
Dla Victoria's Secret pracują wyłącznie najsłynniejsze supermodelki, takie jak Gisele Bündchen, Miranda Kerr czy Naomi Campbell. Firma jest równie „wybredna“, jeżeli chodzi o perfumiarzy - w tworzeniu zapachów Victoria's Secret uczestniczyli i uczestniczą Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals i inni wielcy tej branży.
Na osobną wzmiankę zasługują również inne produkty Victoria's Secret - na przykład żele pod prysznic oraz mleczka i kremy do ciała. Są one dostępne w wielu różnych kolekcjach (Lemon Escape, Vanilla Lace, Strawberry & Champagne…), z których każdy wybierze coś dla siebie. W dodatku ich ceny są zaskakująco niskie.
Markę Victoria's Secret doceni każdy, kto chce poczuć się sexy, lubi zmysłowe, delikatne i wyrafinowane zapachy oraz chce wypróbować ulubione kosmetyki hollywoodzkich gwiazd.