Vera WangGlam Princess woda toaletowa dla kobiet

4×
Vera Wang Glam Princess woda toaletowa dla kobiet
Vera Wang Glam Princess woda toaletowa dla kobiet
Zaoszczędź
122,80

Zaoszczędź 38%
100 ml
75,50

W magazynie | 75,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: VWA0019
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 20.01.2022

Woda toaletowa Vera Wang Glam Princess to czysto kobiecy zapach, dzięki któremu zostaniesz zauważona w każdym towarzystwie.

  • owocowy zapach
  • dla zmysłowej kobiety
  • do używania na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
guajawa, gruszka, porzeczki
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiat pomarańczy, miód, orchidea
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
marshmallow, cedr, fioletowe nasiona, kaszmir
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Perfumy  Vera Wang | Vera Wang  - Marka Vera Vang jest kojarzona w świecie mody z kolekcją sukień ślubnych. Pochodząca z Chin, a mieszkająca w Stanach Zjednoczonych projektantka mody Vera Wang już od najmłodszych lat zajmowała się modą, baletem i jazdą na łyżwach. Jej pierwszym pracodawcą był magazyn mody Vogue. Tam młoda projektantka miała możliwość poznania tajników świata mody, a jej ciężka praca opłaciła się, bo w wieku 23 lat awansowała w magazynie. W 1990 roku, jej bogaty ojciec zdecydował, że córka ma rozpocząć działalność gospodarczą. Wang zaczęła projektowanie sukien ślubnych  i otworzyła własny sklep. Innowacyjne pomysły przyciągnęły uwagę całego świata mody. Vera Wang ubiera najlepsze aktorki w Hollywood: Holly Hunter, Goldie Hawn, Meg Ryan, Whoopi Goldberg, Helen Hunt, Kate Capshaw i Charlize Theron. Pierwsze perfumy wprowadziła na rynek  wiosną 2002 roku w ramach umowy licencyjnej z firmą Unilever Cosmetics International.