Przejdź do głównej zawartości
URGO Patch hydrocolloid plaster na pęcherze
URGO Patch hydrocolloid plaster na pęcherze
Forma aplikacyjnaPlastry
Sposób podaniaDo stosowania zewnętrznego na skórę
Sposób podawaniawyrób medyczny

Specjalnie zaprojektowane i niezwykle odporne plastry znakomicie pokrywają duże pęcherze, dopasowują się do kształtu stopy, skutecznie eliminują bolesne pęcherze. URGO Plastry na duże pęcherze z podwójną masą hydrokoloidową chronią skórę przed uciskiem i otarciami, natychmiast łagodząc ból. 

Plaster URGO na duże pęcherze w kontakcie z pęcherzem tworzy ochronny hydrokolidowy żel regenerujący skórę, który sprzyja szybszemu gojeniu się rany. URGO Plastry na Duże Pęcherze z podwójną masą hydrokoloidową działają, jak druga skóra. Absorbują wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną, która natychmiast łagodzi ból.

  • Przyspieszają gojenie.
  • Chronią ranę, działając jak druga skóra.
  • Przynoszą długotrwałą ulgę i ochronę.

Jak stosować:
Nie przekuwaj pęcherza. Jeśli pęcherz jest już przebity, oczyść go wodą i mydłem oraz zastosuj środek antyseptyczny. Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem Plastra URGO. Usuń przezroczystą folię ochronną (oznaczoną strzałkami), unikając dotykania warstwy samoprzylepnej. Ogrzej plaster w dłoniach, po czym usuń warstwę ochronną. Nałóż plaster mocno na zmienioną skórę, upewniając się, że brzegi plastra są dobrze dociśnięte. Pozostaw plaster aż do momentu, kiedy sam zacznie się odklejać. Aby usunąć plaster: nie pociągaj do góry, tylko powoli rozciągaj go wzdłuż skóry, aż całkowicie się odklei. Zmieniaj plaster tak często, jak to konieczne.

Producent:

  • URGO Healthcare CZ s.r.o., Bolevecká 493, 109 00 Praha 10, Czechy

URGOPatch hydrocolloid wyrób medyczny plaster na pęcherze

37,49
Korzystniej o 14%
5 szt.
31,90
27,11z kodem notino15
Kod wpisz w koszyku
-15%
Darmowa dostawa powyżej
99,00
Dotyczy wybranych produktów

3 w magazynie | 6,38 / 1 szt., zaw. VAT | Cena minimalna 26,90 zł
| Kod: URG00023
1
Dostawa kurierem DHL
poniedziałek 22.04.2024
Nasze sklepy
poniedziałek 22.04.2024