Przejdź do głównej zawartości
URGO Patch hydrocolloid plaster na pęcherze
URGO Patch hydrocolloid plaster na pęcherze
Forma aplikacyjnaPlastry
Sposób podaniaDo stosowania zewnętrznego na skórę
Sposób podawaniawyrób medyczny

Specjalnie zaprojektowane i niezwykle odporne plastry znakomicie pokrywają średnie pęcherze, dopasowują się do kształtu stopy, skutecznie eliminują bolesne pęcherze. URGO ultradyskretne plastry na pęcherze z podwójną masą hydrokoloidową chronią skórę przed uciskiem i otarciami, natychmiast łagodząc ból. 

URGO ultradyskretny plaster w kontakcie z pęcherzem tworzy ochronny hydrokolidowy żel regenerujący skórę, który sprzyja szybszemu gojeniu się rany. Specjalnie zaprojektowane wytrzymałe i bardzo dyskretne plastry umożliwiają noszenie odkrytego obuwia. Urgo ultradyskretne plastry na pęcherze z podwójną masą hydrokoloidową działają, jak druga skóra. Absorbują wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną, która:

  • natychmiast łagodzi ból,
  • przyspieszają gojenie,
  • chronią ranę, działając jak druga skóra,
  • przynoszą długotrwałą ulgę i ochronę.

Jak stosować:
Nie przekuwaj pęcherza. Jeśli pęcherz jest już przebity, oczyść go wodą i mydłem oraz zastosuj środek antyseptyczny. Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem Plastra URGO. Usuń przezroczystą folię ochronną (oznaczoną strzałkami), unikając dotykania warstwy samoprzylepnej. Ogrzej plaster w dłoniach, po czym usuń warstwę ochronną. Nałóż plaster mocno na zmienioną skórę, upewniając się, że brzegi plastra są dobrze dociśnięte. Pozostaw plaster aż do momentu, kiedy sam zacznie się odklejać. Aby usunąć plaster: nie pociągaj do góry, tylko powoli rozciągaj go wzdłuż skóry, aż całkowicie się odklei. Zmieniaj plaster tak często, jak to konieczne.

Producent:

  • URGO Healthcare CZ s.r.o., Bolevecká 493, 109 00 Praha 10, Czechy

URGOPatch hydrocolloid wyrób medyczny plaster na pęcherze

37,83
Korzystniej o 18%
5 szt.
30,80

4 w magazynie | 6,16 / 1 szt., zaw. VAT | Kod: URG00025
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 15.04.2024
Nasze sklepy
poniedziałek 15.04.2024