Przejdź do głównej zawartości
URGO BURNS For burns plaster
URGO BURNS For burns plaster
Forma aplikacyjnaPlastry
Sposób podaniaDo stosowania zewnętrznego na skórę
Sposób podawaniawyrób medyczny

URGO plastry na oparzenia z technologią lipidokoloidalną o skuteczności potwierdzonej w badaniach. Są przeznaczone do leczenia oparzeń pierwszego stopnia i powierzchownych oparzeń drugiego stopnia. Nie przywierają, przepuszczają powietrze. 

Dzięki warstwie ochronnej zbudowanej z poliestru i siateczce w technologii lipidokoloidalnej połączonej z elementami hydrokoloidowymi oraz wazeliną uśmierzają ból i sprzyjają gojeniu. Ponadto plaster nie przykleja się do rany i można go bezboleśnie zdjąć. Opakowanie zawiera 6 plastrów o wielkości 5x7cm.

Sposób użycia: 
W przypadku wszystkich oparzeń: Oczyść ranę środkiem antyseptycznym bez alkoholu. Opłucz wodą lub roztworem soli fizjologicznej URGO. Ostrożnie osusz ranę sterylnym gazikiem. W przypadku oparzenia nigdy nie stosuj środków antyseptycznych zawierających eozynę. Zdjąć warstwę ochronną z plastra. Nałożyć na obszar przeznaczony do leczenia - o ile to możliwe, nie ruszać pęcherza, ponieważ chroni przed zakażeniem. Jeżeli pęcherz jest pęknięty, odkaź obszar. Nie usuwaj martwej skóry, jeżeli sama nie odpada. Stosuj od 5 do 6 dni, przy czym opatrunek należy zmienić po raz pierwszy po ich 24 godzinach, a następnie zmieniaj co 48 godzin.

Ostrzeżenia:
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Nie stosować na rozległe oparzenia przekraczające rozmiary plastra.

Producent/Importer: 

  • URGO Healthcare CZ s.r.o., Bolevecká 493, Horní Měcholupy, 109 00 Praha, Czechy

URGOBURNS For burns wyrób medyczny plaster

52,10
Korzystniej o 33%
6 szt.
34,50
31,05z kodem all10
Kod wpisz w koszyku
-10%

Ponad 5 szt. w magazynie | 5,75 / 1 szt., zaw. VAT | Cena minimalna 33,30 zł
| Kod: URG00005
1
Dostawa kurierem DHL
wtorek 25.06.2024
Nasze sklepy
wtorek 25.06.2024