Trussardi My Land

żel pod prysznic dla mężczyzn 200 ml

2×
Trussardi My Land żel pod prysznic dla mężczyzn 200 ml
żel pod prysznic dla mężczyzn 200 ml

Kod: TRU0479 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Trussardi My Land
żel pod prysznic dla mężczyzn 200 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Trussardi My Land

Żel pod prysznic Trussardi My Land doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Dodaje świeżości i pozostawia skórę miękką i pełną zapachu, który pobudza zmysły i zwiększa pewność siebie. Dzięki temu każda kąpiel zmienia we wspaniałe przeżycie.

O marce Trussardi

Marka Trussardi jest esencją włoskiego stylu życia. Powstała w 1911 r. w Bergamo, zajmując się z początku produkcją luksusowych rękawiczek. W ciągu kolejnych dziesięcioleci stała się jedną z najbardziej znanych firm w świecie mody. W latach 60-tych, dzięki kombinacji wysokiej jakości materiałów, zaawansowanym wykrojom i badaniom nad obróbką skóry, Nicola Trussardi przeniósł produkcję galanterii skórzanej na nowy poziom. Marka szybko rozszerzyła ofertę o nowe dodatki, kolekcje damskiej i męskiej odzieży, czy też luksusowe wnętrza samochodów Alfa Romeo.

Również w swoich zapachach Trussardi odzwierciedla tradycję, włoską kulturę i nowoczesne trendy. Każde perfumy Trussardi niosą w sobie te wartości oraz inspirację włoskim stylem życia. Warto wypróbować na przykład damską wodę perfumowaną Trussardi My Name lub męski kultowy zapach Trussardi My Land. Zakochaj się w pachnącej esencji włoskiej elegancji, jakości i prestiżu.

Ocena Trussardi My Land

Dodać nową opinię

5.0
2 ocena
2
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne