Przejdź do głównej zawartości

TRESemmé

O marce TRESemmé

Piękna fryzura potrafi dodać pewności siebie i sprawić, że cały Twój dzień będzie lepszy. Bardzo dobrze wiedzą o tym także w TRESemmé. Przesłaniem marki jest tworzenie produktów do pielęgnacji włosów o takiej samej jakości jak produkty używane w salonach fryzjerskich, ale w dużo bardziej przystępnych cenach. Ponieważ każda kobieta zasługuje na to, by dzięki pięknym włosom poczuć się wspaniale.

Kosmetyki do włosów TRESemmé po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1948 roku. Twórczyni marki, Edna L. Emme, wcześniej była fryzjerką, dlatego dobrze wiedziała, jak piękne włosy potrafią zwiększyć pewność siebie każdej kobiety. W czasach, gdy wysokiej jakości produkty były dostępne tylko w salonach, przedstawiła ofertę profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, także do użytku domowego. W ten sposób ta przedsiębiorcza, inteligentna i piękna kobieta zapisała się w historii fryzjerstwa.

Nazwa TRESemmé jest grą słów – odwołuje się do imienia założycielki, a jednocześnie przypomina francuskie słowo „très-aimé” (bardzo kochany). Ty też z pewnością pokochasz produkty TRESemmé. Spray TRESemmé Heat Defence ochroni Twoje włosy przed uszkodzeniem w czasie suszenia suszarką lub prostowania, a maska do włosów TRESemmé Biotin + Repair 7 natychmiast odbuduje ich strukturę i przywróci im piękno. Seria TRESemmé Keratin Smooth dodaje włosom blasku, ułatwia ułożenie i ogranicza ich puszenie.

Zaufaj produktom do włosów TRESemmé, dzięki którym codziennie poczujesz się tak, jakbyś właśnie wyszła z salonu fryzjerskiego.

cały tekst ukryć tekst