TouchBack

Kosmetyki TouchBack oferują idealne rozwiązanie dla odrastających siwych włosów. Masz już kilka tygodni zafarbowane włosy, które wyglądają wspaniale, ale zaczęły pojawiać się siwe odrosty? Jeśli nie chcesz używać farb permanentnych w coraz krótszych odstępach czasu, wypróbuj rewelacyjny korektor do włosów TouchBack Hair Marker.

Jest to produkt amerykańskiej marki kosmetycznej TouchBack by Colormark, który otrzymał szereg prestiżowych nagród. Nic dziwnego, że zyskał sympatię klientów i uznanie specjalistów – oferuje bowiem rozwiązanie częstego problemu siwizny i odrostów. Bardzo łatwo się go aplikuje, wygląda naturalnie, nie kruszy się, nie wyczesuje, a przy odpowiednim doborze koloru rezultat jest doskonały.

Kilka lat temu wiceprezydentka firmy L'Oreál USA, Joan Lasker, mówiła o tym, jak bardzo na rynku kosmetycznym brakuje produktu, który by pomógł na odrosty. Jako brunetka z własnego doświadczenia wiedziała, że przede wszystkim ciemne włosy wyglądają dobrze tylko około dwóch tygodni po farbowaniu. Później pojawiają się odrosty, które nie wyglądaja zbyt estetycznie. Zaczęła poszukiwać produktu, który nie niszczyłby włosów, a jednocześnie nadał im naturalny kolor. Żaden z dostępnych produktów jej nie zadowolił, dlatego połączyła swoje siły ze specjalistami i założyła markę Colormark, a w 2009 r. przedstawiła światu korektor do włosów TouchBack Hair Marker.

Jak działa korektor? Jest to zmywalna farba w postaci pisaka, którą nakłada się bezpośrednio na suche włosy. Natychmiast pokrywa siwiznę i odrosty. Jego wielką zaletą jest to, że nie zawiera peroksydu ani amoniaku, więc jest bezpieczny. Ponadto zawiera odżywkę z proteinami pszenicy. Dzięki specjalnemu aplikatorowi Fiber FlowTM bardzo szybko i łatwo się ją nanosi. Wybierz idealny dla siebie odcień spośród dostępnych ośmiu, nanieś na włosy, odczekaj chwilę, aż wyschnie, a Twoja pewność siebie wróci natychmiast. Już żadnej siwizny ani odrostów, tylko piękne włosy. Z korektorem do włosów TouchBack bez problemu przeczekasz czas pomiędzy farbowaniami.

Kolejnym sensacyjnym produktem marki TouchBack jest pisak do korekty brwi. Zmywalna farba ukryta w pisaku nada brwiom naturalną gęstość i kształt. Doskonale poradzi sobie z rzadkimi, niewyraźnymi czy cienkimi brwiami. Korektor ten posiada wygodny aplikator, a farba zawiera proteiny pszeniczne, które doskonale wygładzają pojedyncze włoski. Nie musisz obawiać się nienaturalnego wyglądu lub matowego efektu. Brwi wyglądają po aplikacji naturalnie i pięknie.

Produkty marki TouchBack to wyjątkowi pomocnicy, których szybko polubisz. Piękne, jednolite kolorystycznie włosy i doskonałe brwi staną się Twoim atutem.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki TouchBack.