Skip to main content

TOM FORDOmbré Leather zestaw upominkowy unisex

TOM FORD Ombré Leather zestaw upominkowy unisex
TOM FORD Ombré Leather zestaw upominkowy unisex
711,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 711,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: TOF02517

TOM FORD Ombré Leather woda perfumowana unisex 100 ml + TOM FORD Ombré Leather perfumowany spray do ciała unisex 150 ml

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Zestaw perfum unisex TOM FORD Ombré Leather to gwarantowany sposób na podbicie serc Twoich najbliższych. Zawiera on unikalny zapach, który zachwyca zarówno swoją wyjątkowością, jak i pięknym opakowaniem. Podaruj ten luksusowy zestaw i ciesz się radością Twoich bliskich.

Właściwości:

  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Zawartość zestawu:

  • TOM FORD Ombré Leather woda perfumowana unisex 100 ml
  • TOM FORD Ombré Leather perfumowany spray do ciała unisex 150 ml

Ważna uwaga

Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.
Cały tekst

Skład

Grupy zapachów
skórzane
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Perfumy Tom Ford | Tom Ford - dzięki nieograniczonym pokładom kreatywności amerykański projektant mody Tom Ford zmienił upadającą markę Gucci w swoistą prosperującą fabrykę mody. W firmie Gucci pracował jako dyrektor kreatywny od 1994 roku i w następnej dekadzie stworzył rozchwytywane na całym świecie sexy kolekcje dla kobiet. W 2000 roku przedstawił swoje perfumy. W swojej pracy charakteryzuje się zmysłowością i zdolnością rozumienia kobiecych potrzeb: " Jego kolekcje pozwalają kobietom czuć się sexy i pewnym siebie" - wyraziła swoją opinię w wywiadzie dla magazynu People aktorka Mischa Barton. Spróbuj i Ty  perfum i kosmetyki Tom Ford - ikony mody na świecie.