Tołpa Green Nutrition

zestaw kosmetyków II.

Tołpa Green Nutrition zestaw kosmetyków II.
Tołpa Green Nutrition zestaw kosmetyków II.
Tołpa Green Nutrition zestaw kosmetyków II.
Tołpa Green Nutrition zestaw kosmetyków II.
Uszkodzone opakowanie
zestaw kosmetyków II.
25,11

Kod: TOL03391 | 1 w magazynie

Nowy, nierozpakowany produkt ze 100% zawartością, który ma jedynie uszkodzone opakowanie.

Zestaw zawiera: Shower Gel with a Regenerative Effect 200 ml + Smoothing Body Lotion with Regenerative Effect 200 ml + Soothing and Moisturizing Hand Cream 75 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 27.05.2019
Nasze sklepy
już jutro sobota 25.05.2019
Tołpa Green Nutrition
zestaw kosmetyków II. | 25,11

Właściwości

Typ skóry
sucha, wrażliwa
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Tołpa

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.