Tołpa Green Men

zestaw kosmetyków II.

1×
Tołpa Green Men zestaw kosmetyków II.
Uszkodzone opakowanie
Kod: TOL03351 | 1 w magazynie

Nowy, nierozpakowany produkt ze 100% zawartością, który ma jedynie uszkodzone opakowanie.

Zestaw zawiera: Exfoliating Cleansing Gel with Moisturizing 150 ml + Refreshing Moisturizing Cream 50 ml + Soothing Aftershave Balm with Moisturizing 125 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
czwartek 23.05.2019
Nasze sklepy
czwartek 23.05.2019
Tołpa Green Men
zestaw kosmetyków II. | 25,11

Właściwości

Efekt
Nawilżenie, złuszczanie
Konsystencja
balsam, krem, żel
Rodzaj skóry
wrażliwa
Typ zestawu
zestaw upominkowy
Według problemu skóry
nawilżanie
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Tołpa

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.