Tołpa Dermo Pedi Fresh

lekki orzeźwiający balsam do stóp

Tołpa Dermo Pedi Fresh lekki orzeźwiający balsam do stóp
75 ml

Kod: TOL3111 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Tołpa Dermo Pedi Fresh
75 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Tołpa Dermo Pedi Fresh

Krem Tołpa Dermo Pedi Fresh zapewni Twoim nogom idealną pielęgnację.

Właściwości:

  • nawilża skórę

Skład:

  • preparat jest hipoalergiczny

Sposób użycia:
Nanieś na nogi i delikatnie wmasuj.

Właściwości

Typ skóry
odwodniona, wrażliwa

O marce Tołpa

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.