Tołpa Dermo Body Bust

serum ujędrniające do zwiększenia biustu

Tołpa Dermo Body Bust serum ujędrniające do zwiększenia biustu
150 ml
47,00

Kod: TOL2884 | Ponad 5 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 22.05.2019
Nasze sklepy
czwartek 23.05.2019
Tołpa Dermo Body Bust
150 ml | 47,00

Opis kosmetyku Tołpa Dermo Body Bust

Preparat Tołpa Dermo Body Bust napina skórę na biuście, dzięki czemu dekolt zyskuje bardziej jędrny wygląd.

Właściwości:

  • przebadano dermatologicznie
  • daje efekt push-up

Skład:

  • preparat jest hipoalergiczny

Sposób użycia:
Rano i/lub wieczorem aplikuj na skórę kolistymi ruchami.

Właściwości

Konsystencja
serum
Typ skóry
wrażliwa

O marce Tołpa

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.