Skip to main content

Tiffany & Co.Tiffany & Co. Rose Gold krem do rąk dla kobiet

Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold krem do rąk dla kobiet
Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold krem do rąk dla kobiet
Nowość
75 ml
213,20

W magazynie | 284,27 / 100 ml, w tym VAT | Kod: TIF02243
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Od teraz Twoje dłonie będą nie tylko znakomicie odżywione, ale też pachnące. Perfumowany krem do rąk Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold stanie się ratunkiem dla Twojej skóry, a jego zapach będzie pieścić Twoje zmysły.

Właściwości:

  • nawilża i odżywia skórę

Sposób użycia:
Nanieś krem na dłonie i w razie potrzeby wmasuj, dopóki się nie wchłonie.

Skład

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Legendarne klejnoty marki Tiffany & Co. definiują najwyższą jakość rzemiosła jubilerskiego, ekskluzywność i elegancję. Życie króla diamentów, jak nazywany był założyciel marki Charles Lewis Tiffany, było naznaczone pasją do najpiękniejszych drogich kamieni i niezwykłych projektów biżuterii.

Kultowy turkusowy kolor, znany jako Tiffany blue, jest oznaką luksusu, podobnie jak sama nazwa marki. Towarzyszy historii firmy, od pudełek, przez samą biżuterię aż po design perfum Tiffany. Pierwsze zapachy powstały w latach 80-tych ubiegłego wieku – kwiatowy Tiffany for Women i korzenny Tiffany for Men. Również w perfumach marki obecne są najczystsze esencje, wyjątkowość i elegancja oraz wyjątkowe uczucie dotyku drogiej biżuterii na gołej skórze.

Od czasu powstania w 1837 r. marka oczarowała stopniowo cały świat. Także dziś ponadczasowa biżuteria Tiffany & Co. przywołuje wspomnienie najważniejszych momentów.