Przejdź do głównej zawartości

theBalm

theBalm

 „Piękna w 5 minut“ – tak brzmi motto amerykańskiej marki theBalm, która oferuje wysokiej jakości kosmetyki w oryginalnych opakowaniach w stylu retro. Nieprzebrana ilość wyrazistych barw obudzi w Tobie artystkę i ułatwi wykonanie perfekcyjnego makijażu, który podkreśli Twój czar i urodę.

Za marką theBalm stoi Marissa Shipman, która pewna dnia zdała sobie sprawę, że każdego ranka chce się budzić z przeświadczeniem, że kocha to, co robi. Ponieważ miała obsesję na punkcie piękna, a w jej kosmetycznym arsenale brakowało produktów, które spełniałyby jej wymagania w 100%, zdecydowała się na odważny krok. W roku 2004 zrezygnowała z pracy, przygotowała biznesplan i z pomocą chemików zaczęła prace nad własnymi produktami. Już wkrótce światło dzienne ujrzały nowe kosmetyki theBalm.

Poznaj legendarny, wielofunkcyjny theBalm Mary – Lou Manizer, który możesz stosować jako rozświetlacz i cień do powiek. Wypróbuj również bronzer, cienie do powiek oraz puder do konturowania w jednym, kryjący się pod zabawną nazwą theBalm Bahama Mama czy tez kultowy róż, a jednocześnie cienie do powiek theBalm Hot Mama!. Nie przegap też paletki theBalm Meet Matt(e) Trimony ani różu theBalm Balm Beach!

cały tekst ukryć tekst