The Bluebeards Revenge Accessoriesgrzebień do włosów

The Bluebeards Revenge Accessories grzebień do włosów
The Bluebeards Revenge Accessories grzebień do włosów
18 cm

Kod: TBR1977 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis produktu The Bluebeards Revenge Accessories

Produkt The Bluebeards Revenge Accessories szybko stanie się niezbędnym dodatkiem dla osób dbających o wygląd zewnętrzny.

Właściwości:

  • bardzo elastyczny i lekki
  • służy do wykonania długotrwałej, natapirowanej fryzury
  • kompaktowa wielkość jest idealna w podróży
  • wytrzymały, prawie nie do rozbicia

Sposób użycia:
Przeczesuj włosy powoli i delikatnie, aby zapobiec mechanicznemu uszkodzeniu włosów.

O marce The Bluebeards Revenge

The Bluebeards Revenge to popularna, angielska marka produktów do golenia tworzonych z myślą o młodych mężczyznach. Produkty do golenia The Bluebeards Revenge są wyjątkowe nie tylko z powodu swego nowoczesnego designu, ale również ze względu na wykorzystanie nowoczesnych technologii. Specjalnością marki The Bluebeards Revenge jest na przykład unikatowy składnik Decelerine, czyli mieszanka aktywnych składników naturalnych, które zpowalniają wzrost włosów, zmniejszając częstotliwość golenia. Decelerine działa ponadto kojąco, ogranicza podrażnienia, intensywnie nawilża i ma właściwości przeciwzapalne. Wszystkie produkty marki The Bluebeards Revenge są odpowiednie do skóry wrażliwej.
Wyjątkowe kosmetyki do golenia The Bluebeards Revenge tworzone są w jednych z najlepszych labolatoriów kosmetycznych w Wielkiej Brytanii, co świadczy o ich prawdziwej jakości! Oferta marki The Bluebeards Revenge obejmuje kremy do golenia, klasyczne brzytwy, maszynki do golenia i produkty do pielęgnacji po goleniu. Produkty The Bluebeards Revenge nie zawierają parabenów i nie są testowane na zwierzętach. Zapomnij o podrażnieniach i ciesz się doskonale gładką skórą przez wiele dni! Sięgnij po wyjątkowe kosmetyki do golenia The Bluebeards Revenge!

Recenzje The Bluebeards Revenge Accessories