Skip to main content

Tesori d'OrienteThalasso Therapy kremowa piana do kąpieli unisex

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy kremowa piana do kąpieli unisex
Tesori d'Oriente Thalasso Therapy kremowa piana do kąpieli unisex
500 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: TSR00811

Spraw sobie przyjemność solidną porcją ukochanego zapachu. Produkt do kąpieli Tesori d'Oriente Thalasso Therapy nie tylko będzie pielęgnować skórę, ale też zapewni, że z gorącej wody w wannie będzie się unosić piękny zapach.

Właściwości:

  • uzupełnia klasyczny zapach z tej samej serii
  • wytwarza obfitą pianę

Marka Tesori d'Oriente zrodziła się w oparciu o myśl, że każda kobieta powinna mieć szansę, aby w zaciszu własnego domu przygotować dla ciała i duszy doskonałe odprężenie.
Skarby Orientu w postaci urzekających zmysłowych zapachów powstały na bazie unikatowych składników, które sprawiają, że wszystkie kosmetyki Tesori d'Oriente wyróżnia wyjątkowość i orientalne piękno. Tradycyjnym zmysłowym przeżyciom, jakich dostarczają orientalne zapachy, towarzyszą nowoczesne domieszki dodające produktom oryginalnego charakteru.
Marka Tesori d'Oriente zawiera kompleksową ofertę produktów kosmetycznych, które można wykorzystać do codziennych rytuałów relaksacyjnych. Rytuały te uwolnią Cię od stresów dnia codziennego i osiągniesz dzięki nim stan równowagi ciała i duszy.
Odznaczające się wysoką jakością włoskie produkty zachwycają wyjątkowymi zmysłowymi zapachami i wywołają uczucie głębokiej radości i relaksu w kontakcie z Twoją skórą. Podaruj sobie codzienne chwile szczęścia dzięki marce Tesori d'Oriente!