Tesori d'OrienteJasmin di Giava woda perfumowana dla kobiet

3×
Tesori d'Oriente Jasmin di Giava woda perfumowana dla kobiet
Tesori d'Oriente Jasmin di Giava woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Kod: TSR0494 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Tesori d'Oriente Jasmin di Giava
Skład

  • słodko kwiatowy zapach
  • dla romantycznej kobiety
  • do używania przez cały dzień

Skład

Złożenie
jaśmin
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Tesori d'Oriente

Marka Tesori d'Oriente zrodziła się w oparciu o myśl, że każda kobieta powinna mieć szansę, aby w zaciszu własnego domu przygotować dla ciała i duszy doskonałe odprężenie.
Skarby Orientu w postaci urzekających zmysłowych zapachów powstały na bazie unikatowych składników, które sprawiają, że wszystkie kosmetyki Tesori d'Oriente wyróżnia wyjątkowość i orientalne piękno. Tradycyjnym zmysłowym przeżyciom, jakich dostarczają orientalne zapachy, towarzyszą nowoczesne domieszki dodające produktom oryginalnego charakteru.
Marka Tesori d'Oriente zawiera kompleksową ofertę produktów kosmetycznych, które można wykorzystać do codziennych rytuałów relaksacyjnych. Rytuały te uwolnią Cię od stresów dnia codziennego i osiągniesz dzięki nim stan równowagi ciała i duszy.
Odznaczające się wysoką jakością włoskie produkty zachwycają wyjątkowymi zmysłowymi zapachami i wywołają uczucie głębokiej radości i relaksu w kontakcie z Twoją skórą. Podaruj sobie codzienne chwile szczęścia dzięki marce Tesori d'Oriente!  

Recenzje Tesori d'Oriente Jasmin di Giava3