Swissdent Extreme

płyn do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym

Swissdent Extreme płyn do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym
300 ml

Kod: SWD0110 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Swissdent Extreme
300 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Swissdent Extreme

Płyn do płukania jamy ustnej Swissdent Extreme wzmacnia działanie wybielających past do zębów i przywraca promienność Twojego uśmiechu.

Właściwości:

  • zapewnia świeży oddech
  • niszczy bakterie
  • ochrona przed nalotem na zębach
  • wspomaga wybielanie zębów

Sposób użycia:
Po wyczyszczeniu zębów przepłucz usta płynem do płukania jamy ustnej przez tyle czasu, ile podano na opakowaniu, a potem wypluj.

O marce Swissdent

Kosmetyki Swissdent | Szwajcarskie kosmetyki dentystyczne Swissdent należą do najskuteczniejszych produktów do wybielania zębów, zalecanych także często przez stomatologów. Produkty są efektem najnowocześniejszych, długoletnich badań.
Preparaty zawierają aktywne, naturalne formuły z enzymów papainy i bromelainy. W połączeniu z nadtlenkiem wapnia stanowią doskonały system wybielający. Pasty do zębów są bardzo delikatne i mają niski współczynnik ścieralności. Zawarte w nich enzymy rozpuszczają kolorowe pigmenty na powierzchni zęba. Produkty zawierają nadtlenki, koenzym Q10 i witaminę E. Nadtlenki wyraźnie redukują przebarwienia, koenzym Q10 jest skutecznym dodatkiem przy leczeniu parodontozy, a witamina E pomaga utrzymać zdrowe dziąsła.