Swiss ArabianMr Edge woda perfumowana dla mężczyzn

11×
Swiss Arabian Mr Edge woda perfumowana dla mężczyzn
Swiss Arabian Mr Edge woda perfumowana dla mężczyzn
100 ml
164,00

W magazynie | 164,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAB01025
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Pragniesz być niezapomniany i się wyróżniać? Woda perfumowana Swiss Arabian Mr Edge doskonale sprawdzi się w takich sytuacjach. Jej szyprowo-drzewny zapach podkreśli Twoją męskość i doda niezapomniany urok.

  • szyprowo-drzewny zapach z nutami wetywerii i grejpfruta
  • podkreśla męskość i doda Ci niezapomniany urok
  • doskonale nadaje się na chłodniejsze dni

Skład zapachu
Początek zapachu otwiera cytrusowa nuta, gdzie możesz poczuć soczysty grejpfrut, pomarańczę i słodką bergamotkę. Potem dołącza się pelargonia i lekko ostry pieprz, a całą kompozycję uzupełnia drzewna wetyweria, ciepły cedr i zmysłowa paczula wraz z benzoiną.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, pomarańcza, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
pieprz, pelargonia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
benzoina, cedr, wetiweria, paczuli
Grupy zapachów
szyprowe, drzewne

Marka Swiss Arabian powstała w roku 1974 i do dziś pod tą nazwą znajdziemy jedne z najpopularniejszych arabskich perfum. Produkcja orientalnych zapachów odbywa się współcześnie przy współpracy ze znaną szwajcarską firmą Givaudan Roure, która jest jednym z najbardziej cenionych dostawców luksusowych składników i materiałów, niezbędnych do produkcji perfum. Prowadzi również słynną na całym świecie wybitną szkołę perfumiarską.
Piękne aromaty przywołujące na myśl egzotyczne kraje umieszcza się w wyrafinowanych flakonikach, które są ozdobą każdej toaletki. Zmysłowe zapachy podkreślają piękno i urok kobiet oraz męskość, dumę i surową urodę mężczyzn. Wypróbuj luksusową woń egzotyki!