Subrina Professional Hair Code S Glammleczko do stylizacji delikatnie utrwalający

1×
Subrina Professional Hair Code S Glam mleczko do stylizacji delikatnie utrwalający
Subrina Professional Hair Code S Glam mleczko do stylizacji delikatnie utrwalający
150 ml
15,90

Kod: SUB0049 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 11.12.2019
Nasze sklepy
środa 11.12.2019
  • Opis produktu
  • O marce
  • Recenzje

Opis produktu Subrina Professional Hair Code S Glam
Właściwości

Produkt do stylizacji Subrina Professional Hair Code S Glam podkreśli fryzurę i zapewni jej długotrwałe utrwalenie.

Właściwości:

  • naturalne utrwalenie
  • nie pozostawia resztek we włosach i łatwo się rozczesuje
  • dodaje włosom witalności i blasku
  • nawilża

Sposób użycia:
Spryskaj suche włosy z odległości 30 cm.

Właściwości

Efekt
Większa objętość włosów, Utrwalanie, Jakość i tekstura
Konsystencja
spray

O marce Subrina Professional

Marka Subrina Professional posiada wieloletnią tradycję sięgającą aż do 1908 roku. Pod nazwą GOLOB & CO firma produkowała w tym czasie jedynie środki czyszczące do skóry i obuwia. W 1946 roku zmieniła nazwę na Ilirija i rozpoczęła produkcję kosmetyków do włosów.
Ta słoweńska firma najpierw rozszerzyła działalność na wszystkie kraje bałkańskie, a następnie również na Środkową i Wschodnią Europę. Na czeskim rynku na początku produkty firmy Ilirija sprzedawane były pod różnymi nazwami, ale w 2004 roku wszystkie zostały objęte jedną marką – Subrina Professional.
Te doskonałe kosmetyki do włosów są przeznaczone do użycia w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz do użytku domowego. Wszystkie produkty są kontrolowane według najsurowszych norm Unii Europejskiej obowiązujących od początku 2008 roku.
Firma Subrina Professional oprócz wysokiej jakości swoich produktów pilnuje również, aby jej oddziaływanie na środowisko było jak najmniejsze. Subrina Professional wykorzystuje w swoich produktach naturalne substancje czynne jak np. olej arganowy.
Obecnie firma deklaruje w swoich produktach zerową zawartość substancji szkodliwych, takich jak parabeny lub uwalniacze formaldehydu. Subrina Professional oferuje wszystko, co potrzebne, by mieć piękne i zdrowe włosy.
Najnowszą kolekcję preparatów do pielęgnacji włosów można znaleźć pod nazwą Subrina Professional PHI. Zawiera 20 naturalnych substancji czynnych dla pięknych, zdrowych i silnych włosów. Wybierz coś dla siebie z szerokiej oferty produktów Subrina Professional!  

Recenzje Subrina Professional Hair Code S Glam