Środki do czyszczenia łazienek

Wolisz zyskać więcej czasu na relaks w łazience niż tracić go na jej sprzątanie? Zapomnij o pracochłonnym i czasochłonnym doczyszczaniu każdego zabrudzenia. Kup wysokiej jakości środki do sprzątania łazienki oraz preparaty do usuwania kamienia, które pozwolą Ci szybko pozbyć się wszelkich plam, osadów i zaschniętego mydła, nadając armaturze łazienkowej idealny blask.

3 wskazówki, aby sprzątanie łazienki stało się łatwiejsze

  • Podobnie, jak przy sprzątaniu innych pomieszczeń, czyszczenie łazienki zaczynaj od góry.
  • Stosuj produkty do czyszczenia łazienki w sprayu lub przelewaj środki czystości do butelki ze spryskiwaczem. Ich stosowanie na różnych powierzchniach będzie łatwiejsze i bardziej skuteczne.
  • Preparaty zawierające alkohol rozpuszczą zaschnięte mydło i pastę do zębów. Przywrócą też blask lustrom.

Czym usuwać kamień?

Osady z kamienia występują w każdej łazience, ale najwięcej problemów sprawiają tam, gdzie jest twarda woda. Nieestetycznych osadów unikniesz regularnie sprzątając łazienkę.

Klasyczne środki do czyszczenia łazienki tu jednak nie wystarczą, trzeba będzie sięgnąć po preparat do usuwania kamienia. Zawiera on między innymi kwas cytrynowy, który usuwa rdzę i kamień, chroniąc powierzchnię przed powstaniem nowych osadów.

Na notino.pl znajdziesz skuteczne środki czyszczące Cillit, Frosch lub Cif, które ułatwią sprzątanie i sprawią, że cały dom będzie lśnił czystością.