Splat Special Zero Balance

pasta do zębów dla homeopatów

Splat Special Zero Balance pasta do zębów dla homeopatów
Splat Special Zero Balance pasta do zębów dla homeopatów
75 ml
32,00

Kod: SPT1477 | 1 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 27.05.2019
Nasze sklepy
sobota 25.05.2019
Splat Special Zero Balance
75 ml | 32,00

Opis kosmetyku Splat Special Zero Balance

Specjalna pielęgnacja Splat Special Zero Balance wspaniale uzupełnia codzienną rutynę higieny jamy ustnej.

Właściwości:

  • pielęgnuje wrażliwe zęby
  • usuwa osad nazębny
  • utrzymuje świeży oddech

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

O marce Splat

Firma Splat zajmująca się produkcją środków do higieny jamy ustnej ma siedzibę w łotewskiej Rydze i istnieje na rynku już od 15 lat. Pasty do zębów Splat zawierają niezwykle skuteczne substancje pochodzenia naturalnego, olejki eteryczne i wyciągi z roślin. Dzięki temu są doskonałe do pielęgnacji zdrowia i pięknego wyglądu zębów.
Każdy produkt stworzony w laboratoriach Splat powstaje z myślą o efektywnym rozwiązywaniu problemów związanych z higieną jamy ustnej. Firma Splat współpracuje z czołowymi stomatologami i specjalistami na całym świecie, dzięki czemu każdy produkt posiada gwarancję najwyższej skuteczności.
Wynikiem pracy specjalistów są innowacyjne produkty do higieny zębów, których wysoką skuteczność potwierdzają obszerne badania kliniczne prowadzone w Rosji, UE i Japonii. Produkty do higieny zębów Splat zawierają specjalne substancje bioaktywne, które zapewniają wysoką skuteczność i maksymalny stopień dbałości o jamę ustną.
Żaden z produktów SPLAT nie zawiera syntetycznych substancji antyseptycznych, triclosanu i chloroheksydyny. Żaden z produktów SPLAT przeznaczony dla dzieci nie zawiera sodium laureth sulfate (SLS) oraz sodium saccharin.