SplatProfessional Healthy Gums płyn do płukania jamy ustnej przeciw płytce nazębnej i dla zdrowych dziąseł

Splat Professional Healthy Gums płyn do płukania jamy ustnej przeciw płytce nazębnej i dla zdrowych dziąseł
Splat Professional Healthy Gums płyn do płukania jamy ustnej przeciw płytce nazębnej i dla zdrowych dziąseł
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
17,00

Zaoszczędź 22%
275 ml
13,10

W magazynie | 4,76 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SPT02001
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Płyn do płukania jamy ustnej Splat Professional Healthy Gums nie tylko odświeża oddech, ale jednocześnie walczy z osadem nazębnym i pomaga zachować zdrowe dziąsła i zęby.

Właściwości:

  • utrzymuje zdrowe dziąsła
  • ochrona przed nalotem na zębach
  • zapewnia świeży oddech

Sposób użycia:
Po wyczyszczeniu zębów przepłucz usta płynem do płukania jamy ustnej przez tyle czasu, ile podano na opakowaniu, a potem wypluj.

Ważna uwaga

Nie połykać.
Cały tekst

Firma Splat zajmująca się produkcją środków do higieny jamy ustnej ma siedzibę w łotewskiej Rydze i istnieje na rynku już od 15 lat. Pasty do zębów Splat zawierają niezwykle skuteczne substancje pochodzenia naturalnego, olejki eteryczne i wyciągi z roślin. Dzięki temu są doskonałe do pielęgnacji zdrowia i pięknego wyglądu zębów.
Każdy produkt stworzony w laboratoriach Splat powstaje z myślą o efektywnym rozwiązywaniu problemów związanych z higieną jamy ustnej. Firma Splat współpracuje z czołowymi stomatologami i specjalistami na całym świecie, dzięki czemu każdy produkt posiada gwarancję najwyższej skuteczności.
Wynikiem pracy specjalistów są innowacyjne produkty do higieny zębów, których wysoką skuteczność potwierdzają obszerne badania kliniczne prowadzone w Rosji, UE i Japonii. Produkty do higieny zębów Splat zawierają specjalne substancje bioaktywne, które zapewniają wysoką skuteczność i maksymalny stopień dbałości o jamę ustną.
Żaden z produktów SPLAT nie zawiera syntetycznych substancji antyseptycznych, triclosanu i chloroheksydyny. Żaden z produktów SPLAT przeznaczony dla dzieci nie zawiera sodium laureth sulfate (SLS) oraz sodium saccharin.