SplatBiomed Gum Health naturalna pasta do zębów

Splat Biomed Gum Health naturalna pasta do zębów
Splat Biomed Gum Health naturalna pasta do zębów
100 g

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: SPT02103

Pasta do zębów Splat Biomed Gum Health skutecznie zapobiega krwawieniu i cofaniu się dziąseł.

Właściwości:

  • zmniejsza krwawienie dziąseł
  • przynosi ulgę przy parodontozie
  • wzmacnia szkliwo zębów
  • dokładnie czyści zęby

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty. Wskazane jest stosowanie pasty co najmniej 2-3 razy dziennie, rano i wieczorem lub po każdym posiłku.

Firma Splat zajmująca się produkcją środków do higieny jamy ustnej ma siedzibę w łotewskiej Rydze i istnieje na rynku już od 15 lat. Pasty do zębów Splat zawierają niezwykle skuteczne substancje pochodzenia naturalnego, olejki eteryczne i wyciągi z roślin. Dzięki temu są doskonałe do pielęgnacji zdrowia i pięknego wyglądu zębów.
Każdy produkt stworzony w laboratoriach Splat powstaje z myślą o efektywnym rozwiązywaniu problemów związanych z higieną jamy ustnej. Firma Splat współpracuje z czołowymi stomatologami i specjalistami na całym świecie, dzięki czemu każdy produkt posiada gwarancję najwyższej skuteczności.
Wynikiem pracy specjalistów są innowacyjne produkty do higieny zębów, których wysoką skuteczność potwierdzają obszerne badania kliniczne prowadzone w Rosji, UE i Japonii. Produkty do higieny zębów Splat zawierają specjalne substancje bioaktywne, które zapewniają wysoką skuteczność i maksymalny stopień dbałości o jamę ustną.
Żaden z produktów SPLAT nie zawiera syntetycznych substancji antyseptycznych, triclosanu i chloroheksydyny. Żaden z produktów SPLAT przeznaczony dla dzieci nie zawiera sodium laureth sulfate (SLS) oraz sodium saccharin.