SplatCoffee Out wybielająca pasta do zębów - świeży oddech

Splat Coffee Out wybielająca pasta do zębów -  świeży oddech
Splat Coffee Out wybielająca pasta do zębów -  świeży oddech
75 ml
38,00

W magazynie | 50,67 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SPT02054
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Pasta do zębów Splat Coffee Out jest przeznaczona do delikatnego wybielania zębów. Skutecznie usuwa niepożądane przebarwienia z zębów, a przy regularnym stosowaniu wynagradza bardziej promiennym uśmiechem.

Właściwości:

  • odświeża oddech
  • czyści zęby
  • wybiela zęby

Sposób użycia:
Wskazane jest stosowanie pasty co najmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem lub po każdym posiłku.

Firma Splat zajmująca się produkcją środków do higieny jamy ustnej ma siedzibę w łotewskiej Rydze i istnieje na rynku już od 15 lat. Pasty do zębów Splat zawierają niezwykle skuteczne substancje pochodzenia naturalnego, olejki eteryczne i wyciągi z roślin. Dzięki temu są doskonałe do pielęgnacji zdrowia i pięknego wyglądu zębów.
Każdy produkt stworzony w laboratoriach Splat powstaje z myślą o efektywnym rozwiązywaniu problemów związanych z higieną jamy ustnej. Firma Splat współpracuje z czołowymi stomatologami i specjalistami na całym świecie, dzięki czemu każdy produkt posiada gwarancję najwyższej skuteczności.
Wynikiem pracy specjalistów są innowacyjne produkty do higieny zębów, których wysoką skuteczność potwierdzają obszerne badania kliniczne prowadzone w Rosji, UE i Japonii. Produkty do higieny zębów Splat zawierają specjalne substancje bioaktywne, które zapewniają wysoką skuteczność i maksymalny stopień dbałości o jamę ustną.
Żaden z produktów SPLAT nie zawiera syntetycznych substancji antyseptycznych, triclosanu i chloroheksydyny. Żaden z produktów SPLAT przeznaczony dla dzieci nie zawiera sodium laureth sulfate (SLS) oraz sodium saccharin.