Smells Like SpellsRune Candle Of The Year 2022 świeczka zapachowa

Smells Like Spells Rune Candle Of The Year 2022 świeczka zapachowa
Smells Like Spells Rune Candle Of The Year 2022 świeczka zapachowa
300 g
134,00

W magazynie | 44,67 / 100 g, w tym VAT | Kod: SML02291
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Magiczna świeca, która stanie się Twoim mistycznym przewodnikiem po roku 2022.

Spraw, by następne 12 miesięcy w Nowym Roku były Ci przychylne. Dzięki swoim magicznym i duchowym mocom, świeca runiczna Smells Like Spells Candle Of The Year 2022 pozwoli Ci sprostać wyzwaniom chińskiego Roku Tygrysa i zoroastryjskiego Roku Geparda.

Świeca została zaprojektowana we współpracy z astrologiem Palmirą Kelertienė i zdobią ją runy Futhark, symbolizujące rok 2022. Podczas wykonywania rytuałów i medytacji można zwrócić się do tych symboli o wsparcie na nowy rok.

Właściwości:

 • świeca zapachowa do aromaterapii o aromacie fig, drzewa sandałowego i kadzidła
 • inspirowana chińską i zoroastryjską astrologią oraz norweską mitologią
 • wygrawerowana skandynawskimi runami, symbolizującymi rok 2022
 • opakowanie zawiera instrukcję do przeprowadzenia rytuału medytacyjnego
 • świeca pali się przez około 35 godzin

Magiczna i ezoteryczna moc świecy:

 • dodaje sił, by stawić czoła wyzwaniom nadchodzącego roku
 • wspomaga osiąganie osobistych celów i spełnienie pragnień
 • pozwoli Ci odzyskać wewnętrzny spokój i cieszyć się poczuciem stabilności
 • wspomaga budowanie siły psychicznej

Magia aromatu świecy:
Figi – od czasów starożytnych przypisuje się im zdolność łączenia świata świadomości i nieświadomości. W magicznych rytuałach ich zapach kojarzony jest z jasnymi snami, intuicją i przeczuciami.

Drzewo sandałowe – harmonizuje i uspokaja. Redukuje stres i poprawia nastrój osób borykających się z depresją, stanami lękowymi czy problemami dnia codziennego. Doskonały wybór w ramach pierwszej pomocy w stanach lękowych.

Kadzidło – aromat, który uspokaja, wycisza i zapewnia poczucie wewnętrznego spokoju. W starożytnej Grecji żywica kadzidła była palona na ołtarzach, ponieważ spowalnia i pogłębia proces oddychania, co pomaga zanurzyć się w medytacji.

Materiał:

 • organiczny wosk sojowy w jakości bio
 • knot z bawełny i lnu

Każda świeca jest wyjątkowa:
Świece runiczne Smells Like Spells Candle Of The Year 2022 produkowane są ręcznie, dlatego każda z nich może nieznacznie różnić się wagą i czasem palenia.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
figa
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
drzewo sandałowe
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kadzidło
Rodzaj zapachu do domu
drzewny
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…