Smells Like SpellsNorse Magic Freyr pałeczki zapachowe (wealth/abundance)

3×
Smells Like Spells Norse Magic Freyr pałeczki zapachowe (wealth/abundance)
Smells Like Spells Norse Magic Freyr pałeczki zapachowe (wealth/abundance)
50 g
32,00

W magazynie | 64,00 / 100 g, w tym VAT | Kod: SML02084
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 27.01.2022

Kadzidełka zapachowe Smells Like Spells Norse Magic Freyr są odpowiednie do rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu i stworzenia przyjemnej atmosfery. Działają antystresowo, wpływają pozytywnie na psychikę, uspokajają umysł, mają też działania dezynfekcyjne.

Właściwości:

  • ziołowy aromat
  • produkt wegański

Skład:

  • 100% naturalnych składników
  • nietoksyczny skład

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zapal czubek kadzidełka zapachowego i zdmuchnij płomień. Umieść kadzidełko w podstawce. Zadbaj, aby w pomieszczeniu nie było przeciągów. Podstawkę ustaw na stabilnej powierzchni, aby zapobiec przewróceniu się kadzidełka. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych.

Skład

Złożenie
zioła, cannabis
Rodzaj zapachu do domu
ziołowy

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…