Skip to main content

Smells Like SpellsEssential Oil Labdanum olejek eteryczny

Smells Like Spells Essential Oil Labdanum olejek eteryczny
Smells Like Spells Essential Oil Labdanum olejek eteryczny
5 ml
60,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 1200,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SML02264
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Pozwól, by Twój dyfuzor zapachowy rozwijał w powietrzu aromat olejku eterycznego Smells Like Spells Essential Oil Atlas Cedarwood, który pomoże Ci uzyskać przyjemne odprężenie zarówno dla ciała, jak i duszy. Zapach cedru znany jest ze swoich właściwości uspokajających i witalizujących. Otaczaj się nim, gdy przepełniają Cię negatywne uczucia, takie jak strach czy złość, lub gdy masz problemy z zasypianiem. Cedrowi przypisuje się wzbudzanie umiejętności przywódczych i pewności siebie. Dzięki jego woni możesz zapewnić swoim zmysłom aromaterapeutyczne doznania.

Właściwości:

  • olejek eteryczny przeznaczony głównie do inhalacji
  • do dyfuzora zapachowego lub lamp aromatycznych
  • może być stosowany samodzielnie lub łączony w kompozycjach zapachowych
  • zestaw zawiera również wskazówki, jak łączyć ze sobą poszczególne olejki eteryczne
  • pakiet zawiera również proste medytacje czy rytuały afirmujące

Duchowe działanie olejku eterycznego:

  • harmonizuje pomieszczenia
  • odmładza psychicznie
  • chroni przed negatywną energią
  • pomaga zakończyć toksyczne relacje międzyludzkie

Sposób użycia:
Olejek eteryczny Smells Like Spells Essential Oil Atlas Cedarwood stosuje się w kroplach. Można go używać w dyfuzorach zapachowych lub lampach aromatycznych. Olejek można też stosować w inny sposób: np. aplikując kilka kropel na chusteczkę i umieszczając w komodzie, by zapewnić odzieży piękny, subtelny zapach.

Wskazówka Notino:
Do olejku Cedarwood dobierz inne, ulubione zapachy olejków eterycznych Smells Like Spells, by stworzyć wyjątkową i magiczną kompozycję, zapewniającą Ci poczucie harmonii, kompozycję dla ochrony, dla młodzieńczego wigoru czy o właściwościach oczyszczających.

Ważna uwaga

Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami.
Cały tekst

Skład

Złożenie
labdanum
Rodzaj zapachu do domu
słodki

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…