Silcare Professional

pęseta kolorowa

Silcare Professional pęseta kolorowa
Silcare Professional pęseta kolorowa
pęseta kolorowa

Kod: SCA1579 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Przy zakupie powyżej 165 zł wybierz w koszyku z naszej oferty wspaniałych letnich prezentów.
Silcare Professional
pęseta kolorowa

O marce Silcare

Silcare to jedna z największych polskich marek kosmetycznych. Została założona w 2004 r. i początkowo specjalizowała się w dziedzinie stylizacji paznokci. Wizją firmy było tworzenie skutecznych i jednocześnie przystępnych cenowo produktów. Grupą docelową byli profesjonalni manicurzyści.
Obecnie Silcare dostarcza na rynek kremy i toniki do twarzy, lakiery i emalie na bazie nitrocelulozy, środki do czyszczenia i dezynfekcji, akcesoria (pilniki, pędzle, pęsety…), narzędzia do pedicuru itd. Asortyment Silcare poszerza się w zasadzie codziennie.
Marka kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Począwszy od doboru skladników, przez proces przetwarzania, aż po projektowanie opakowań – każda faza procesu produkcyjnego podlega surowej kontroli. Klient może być więc pewny, że produkty Silcare nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Silcare współpracuje z gigantami w dziedzinie produkcji chemicznej, jak BASF, CIBA i Unibar oraz z szeregiem ekspertów w różnych dziedzinach (dermatologia, farmakologia itp.). Szanuje środowisko naturalne i nie testuje swych produktów na zwierzętach.
Już od poczatku istnienia Silcare inwestuje znaczne środki w rozwój nowych wzorców i rozwiązań, by móc oferować swym klientom naprawdę oryginalne produkty. Dzięki temu kosmetyki Silcare zyskały ogromną sympatię zarówno w kraju, jak i zagranicą.
Marka Silcare to doskonały wybór dla osób poszukujących produktów najwyższej jakości w rozsądnej cenie, którym zależy nie tylko na doskonałym wyglądzie, ale także na zdrowiu.