Przejdź do głównej zawartości

Shu Uemura Art of Hair
Yūbi Blonde

Twój blond w pełnej krasie

Shu Uemura Art of Hair prezentuje wysoce skuteczną, profesjonalną recepturę, wzbogaconą o japońską białą piwonię, pochodzącą ze zrównoważonych upraw, z dodatkiem wyjątkowego zimnego pigmentu opracowanego w Japonii. Yūbi (po japońsku – majestat) blonde pomaga zatrzymać czas i sprawia, że Twój blond pozostaje w stanie absolutnej doskonałości: zachowuje zimny odcień blond, dodaje naturalnego blasku i rewitalizuje włókna włosów od nasady aż po same końce.

 

Sposób na lodowy platynowy blond

Zatrzymaj czas i zachowaj na długo swój wymarzony zimny blond w odcieniu lodowo platynowym. Za pomocą szamponu stłumisz niepożądane ciepłe odblaski, a dzięki masce wydobędziesz najzimniejszy możliwy odcień blond. Twoje włosy w kolorze blond będą odżywione, cudownie miękkie i zyskają naturalny blask!

Sposób na trwałe pasemka i balejaż

Podkreśl swoje pasemka lub balejaż, dodając im naturalnego blasku za pomocą rozjaśniającego szamponu Yūbi blonde. Pozbądź się niepożądanych żółtych odcieni dzięki masce z tej samej serii, która jednocześnie odżywia i wygładza włosy.

 

Sposób na elektryzujące włosy w odcieniu srebra

Nadszedł właściwy moment na pokazanie doskonale srebrnych włosów. Neutralizujący fioletowy szampon stłumi niechciane miedziane odblaski, a odżywka Yūbi blonde zregeneruje i wygładzi włókna włosów.

 

Codzienna pielęgnacja dla wszystkich odcieni blond

Zapewnij swoim włosom blond tylko to, czego naprawdę potrzebują. Szampon rozjaśniający łagodnie oczyszcza włosy, usuwa wszelkie zanieczyszczenia i dodaje włosom naturalnego blasku. Odżywka odbudowuje włókna włosów od nasady aż po same końce i nadaje im imponującą miękkość.


O japońskiej białej piwonii

Biała piwonia „shakuyaku” rośnie w Górach Niigata w Japonii i tam jest pozyskiwana. Shu Uemura Art of Hair szanuje zaangażowanie japońskich farmerów w świadomą, zrównoważoną uprawę piwonii białej: zbierana jest zawsze tylko połowa plonów, aby druga połowa mogła stale kwitnąć. Zbiór jest prowadzany ręcznie i trwa tylko od maja do czerwca.

O japońskim zimnym pigmencie

Marka Shu Uemura Art of Hair ma swoje korzenie w dążeniu pana Shu Uemury do znalezienia najbardziej promiennych kolorów, co doprowadziło do wybrania technologii pigmentu stosowanej w kolekcji produktów do makijażu. Wyłącznie dla marki Shu Uemura zimny pigment wytwarza czołowy japoński producent tuszów i barwników. Ten pigment, produkowany z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, ma gładką, homogeniczną postać i pomaga uzyskać dużo intensywniejsze zimne odcienie niż zwykły pigment.