L’ORÉAL PROFESSIONNEL – SERIOXYL

SERIOXYL DENSER HAIR

SERUM NA POROST WŁOSÓW CM2

Serum ma długofalowe działanie wspomagające wzrost włosów. Nadaje im gęstość, wzmacnia i stymuluje skórę głowy.

• Technologia Stemoxydine 5%
Rewolucyjny składnik aktywny tworzy optymalne środowisko do stymulacji komórek macierzystych, przyspieszając w ten sposób wzrost nowych włosów.
• Neohesperydyna
Silny antyoksydant, znajdujący się w wielu owocach cytrusowych, chroni cebulki włosów przed utlenianiem i zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie.
 

Stosowanie:
Przy pomocy pipety nałożyć równomiernie do 8 dawek serum bezpośrednio na skórę głowy u nasady włosów. Wmasować czubkami palców, nie spłukiwać. Stosować co wieczór przez 3 miesiące.

cały tekst ukryć tekst

SERIOXYL THICKER HAIR

SERUM WZMACNIAJĄCE I ZWIĘKSZAJĄCE ŚREDNICĘ WŁOSA

Serum przeznaczone do przerzedzających się włosów, wzmacnia i zwiększa średnicę włókna włosa, zapewniając natychmiastowy i nasilający się długofalowo efekt.

• Technologia Intra-Cylane
Zagęszcza i wzmacnia strukturę wewnętrzną włókna włosa, a tym samym cały włos.
 

Stosowanie:
Na mokre włosy nakładać równomiernie na całej długość kilka dawek. Pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć suszarką. Stosować przez co najmniej 3 miesiące, ponieważ efekty serum się kumulują – włosy stają się coraz bardziej wzmocnione.

cały tekst ukryć tekst

SERIOXYL DENSER HAIR GELÉE

ROZWIĄZANIE DLA KRÓTKICH WŁOSÓW

Żelowe serum odżywia i nawilża włosy pozbawione gęstości oraz stymuluje mieszki włosowe. Pielęgnuje skórę głowy sprawiając, że włosy wydają się gęstsze.
 
• Technologia Stemoxydine 5%, gliceryna
Tworzy optymalne środowisko do stymulacji komórek macierzystych, a tym samym pomaga przyspieszyć wzrost nowych włosów.
 

Stosowanie:
Przy pomocy pipety nakładać równomiernie 4 dawki serum w żelu bezpośrednio na skórę głowy u nasady włosów. Wmasować czubkami palców, nie spłukiwać. Stosować codziennie przez 3 miesiące.

cały tekst ukryć tekst


CO TO JEST SERIOXYL?

  
Serioxyl to kompletny profesjonalny program nadający gęstość, wzmacniający włosy i stymulujący skórę głowy.
 
Skutecznie walczy ze wszystkimi 4 objawami przerzedzania się włosów – mniejszą gęstością, mniejszą objętością, łamliwymi włosami i cienkimi włóknami włosów.

cały tekst ukryć tekst

O MARCE L'ORÉAL PROFESSIONNEL

L´Oréal Professionnel to francuska marka premium o długoletniej tradycji. Należy do słynnej firmy L'Oréal, którą założył Eugène Schueller w 1909 r. Już od ponad stu lat pomaga klientom odkrywać piękno i pewność siebie. W jej szerokim portfolio znajdziemy profesjonalne produkty do włosów od koloryzacji, pielęgnacji włosów aż do końcowej stylizacji, używane przez fryzjerów i stylistów na całym świecie. Produkty L´Oréal Professionnel są opracowywane przy wykorzystaniu najnowszych technologii, we współpracy z najlepszymi fryzjerami. Oprócz tego, L´Oréal Professionnel uczestniczy w najważniejszych światowych pokazach mody, wprowadzając nowe trendy. Odkryj tajemnicę pięknych włosów i ciesz się profesjonalną pielęgnacją z L´Oréal Professionnel.

Posortowano według bestsellerów według ceny