Skip to main content

Scottish Fine SoapsMen’s Grooming Vetiver & Sandalwood woda toaletowa dla mężczyzn

Scottish Fine Soaps Men’s Grooming Vetiver & Sandalwood woda toaletowa dla mężczyzn
Scottish Fine Soaps Men’s Grooming Vetiver & Sandalwood woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
117,00

Zaoszczędź 10%
100 ml
105,30

W magazynie | 105,30 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SFS01580
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022
Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, cytryna, kardamon, mandarynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
liście fiołka, morskie kwiaty, lawenda
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, bursztyn, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
cytrusowe, drzewne

Szkockie kosmetyki marki Scottish Fine Soaps prezentują wysoką jakość, szczycą się wieloletnią tradycją i mają doskonały zapach. Już od ponad 40 lat marka ta stanowi gwarancję wysokiej jakości produktów kosmetycznych wytwarzanych z luksusowych i naturalnych składników.
Możesz rozkoszować się kosmetykami z zawartością mleka jakości BIO, używać mydła z owoców morza lub wypróbować niektóre preparaty z limitowanych edycji zapachów sezonowych. Wszystkie mydła i inne produkty są pakowane w specjalne opakowania ze szkockim designem, które podpowiadają, co znajduje się w środku.
Luksusowe preparaty kosmetyczne Scottish Fine Soaps doskonale nadają się na oryginalny prezent dla najbliższych, współpracowników, partnerów biznesowych lub pracowników. Marka Scottish Fine Soaps produkuje kosmetyki metodami ekologicznymi, aby piękno szkockiej przyrody zostało zachowane jeszcze przez długie lata.