Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond

rozjaśniacz w proszku

Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond rozjaśniacz w proszku
Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond rozjaśniacz w proszku
Darmowa dostawa
Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: SCW0573 | Ponad 20 szt. w magazynie

Tylko do użytku profesjonalnego

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1

Wybrałeś profesjonalny produkt

Zamawiając, potwierdzasz, że ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Dostawa kurierem DPD
już jutro piątek 23.08.2019
Nasze sklepy
już jutro piątek 23.08.2019
Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond
450 g | 57,80

Wybrałeś profesjonalny produkt

Zamawiając, potwierdzasz, że ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Opis produktu Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond

Opis:

Niebieski, niepylący puder rozjaśniający. Z bezpiecznym i łatwym systemem rozjaśniającym aż do 7 poziomów, wzbogacony o mączkę pszenną.

Sposób użycia:

Mieszanie

Wymieszaj w miseczce niezawierającej metalu 35g (1 łyżeczkę) rozjaśniacza IGORA Vario Blond Plus z 70ml (1:2) wody utlenionej (np. IGORA Colorist's Color & Care) o stężeniu 3%, 6% lub 9%, w zależności od pożądanego rozjaśnienia włosów. Mieszaj aż do uzyskania kremu o jednolitej konsystencji.

Aplikacja:

Nałóż natychmiast po rozmieszaniu. Tylko dostateczna ilość produktu i jego równomierne rozprowadzenie jest w stanie zapewnić wyrównanie koloru. Nakładaj równomiernie na wąskie pasemka, na suche i niemyte włosy, rozpoczynając od włosów na karku.

Aplikacja na włosy niefarbowane

Rozpocznij nakładanie mieszanki początkowo na całej długości włosów oraz na ich końcach, zachowując odstęp 1-2cm od skóry głowy. Pozwól, aby włosy rozjaśniły się tylko o 2-3 tony, w zależności od pożądanego efektu rozjaśnienia. Następnie uważnie nałóż mieszankę na włosy u nasady, unikając kontaktu ze skórą głowy.

Aplikacja na odrosty

Nałóż mieszankę tylko na odrosty (unikając kontaktu ze skórą głowy), używając utleniacza o maksymalnym stężeniu 6%. Unikaj nakładania mieszanki na wcześniej rozjaśniane włosy.

Czas działania

20-45 minut w zależności od struktury włosów, użytego stopnia utleniacza i oczekiwanych rezultatów. Sprawdzaj efekt działania preparatu na włosach co 5 minut. Nie wolno stosować dodatkowego źródła ciepła, aby skrócić czas zabiegu. Po upłynięciu czasu działania dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą, następnie umyj szamponem i nałóż odżywkę.

UWAGA:
Farby  przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. W przypadku koloryzacji w domu należy skonsultować się z fryzjerem  w celu dobrania pożądanego koloru oraz  określenia stężenia i  ilości emulsji aktywującej.
Efekt koloryzacji zależy od stanu i rodzaju  włosów.

O marce Schwarzkopf Professional

Kosmetyki Schwarzkopf Professional | Założycielem fimry był chemik, Hans Schwarzkopf, który 111 lat temu prowadził małą aptekę w Berlinie. Obecnie profesjonalne kosmetyki do włosów tej marki należą do najlepszych na rynku. Dzięki uszeregowaniu kolorystycznemu według rodzaju włosów, seria BC Bonacure stała się bardzo lubiana i łatwo zapamiętywalna. W ofercie marki zawsze odnajdziesz produkty do kompletnej pielęgnacji konkretnego rodzaju włosów. Produkty stylizacyjne wysokiej jakości nadające objętość, blask czy pomagające w uzyskaniu pięknych fal, zostały wydane pod nazwą Osis+.