Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blondrozjaśniacz w proszku

Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond rozjaśniacz w proszku
Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond rozjaśniacz w proszku
450 g
56,00

Kod: SCW0573 | W magazynie

Tylko do użytku profesjonalnego

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1

Wybrałeś profesjonalny produkt

Zamawiając, potwierdzasz, że ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Dostawa kurierem DPD
czwartek 12.12.2019
Nasze sklepy
czwartek 12.12.2019
  • Opis produktu
  • O marce
  • Recenzje

Opis produktu Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond

Opis:

Niebieski, niepylący puder rozjaśniający. Z bezpiecznym i łatwym systemem rozjaśniającym aż do 7 poziomów, wzbogacony o mączkę pszenną.

Sposób użycia:

Mieszanie

Wymieszaj w miseczce niezawierającej metalu 35g (1 łyżeczkę) rozjaśniacza IGORA Vario Blond Plus z 70ml (1:2) wody utlenionej (np. IGORA Colorist's Color & Care) o stężeniu 3%, 6% lub 9%, w zależności od pożądanego rozjaśnienia włosów. Mieszaj aż do uzyskania kremu o jednolitej konsystencji.

Aplikacja:

Nałóż natychmiast po rozmieszaniu. Tylko dostateczna ilość produktu i jego równomierne rozprowadzenie jest w stanie zapewnić wyrównanie koloru. Nakładaj równomiernie na wąskie pasemka, na suche i niemyte włosy, rozpoczynając od włosów na karku.

Aplikacja na włosy niefarbowane

Rozpocznij nakładanie mieszanki początkowo na całej długości włosów oraz na ich końcach, zachowując odstęp 1-2cm od skóry głowy. Pozwól, aby włosy rozjaśniły się tylko o 2-3 tony, w zależności od pożądanego efektu rozjaśnienia. Następnie uważnie nałóż mieszankę na włosy u nasady, unikając kontaktu ze skórą głowy.

Aplikacja na odrosty

Nałóż mieszankę tylko na odrosty (unikając kontaktu ze skórą głowy), używając utleniacza o maksymalnym stężeniu 6%. Unikaj nakładania mieszanki na wcześniej rozjaśniane włosy.

Czas działania

20-45 minut w zależności od struktury włosów, użytego stopnia utleniacza i oczekiwanych rezultatów. Sprawdzaj efekt działania preparatu na włosach co 5 minut. Nie wolno stosować dodatkowego źródła ciepła, aby skrócić czas zabiegu. Po upłynięciu czasu działania dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą, następnie umyj szamponem i nałóż odżywkę.

UWAGA:
Farby  przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. W przypadku koloryzacji w domu należy skonsultować się z fryzjerem  w celu dobrania pożądanego koloru oraz  określenia stężenia i  ilości emulsji aktywującej.
Efekt koloryzacji zależy od stanu i rodzaju  włosów.

O marce Schwarzkopf Professional

Kosmetyki Schwarzkopf Professional | Założycielem fimry był chemik, Hans Schwarzkopf, który 111 lat temu prowadził małą aptekę w Berlinie. Obecnie profesjonalne kosmetyki do włosów tej marki należą do najlepszych na rynku. Dzięki uszeregowaniu kolorystycznemu według rodzaju włosów, seria BC Bonacure stała się bardzo lubiana i łatwo zapamiętywalna. W ofercie marki zawsze odnajdziesz produkty do kompletnej pielęgnacji konkretnego rodzaju włosów. Produkty stylizacyjne wysokiej jakości nadające objętość, blask czy pomagające w uzyskaniu pięknych fal, zostały wydane pod nazwą Osis+.

Recenzje Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond