Przejdź do głównej zawartości

Maski koloryzujące Chroma ID Schwarzkopf Professional 

Pragniesz ożywić kolor włosów bez wizyty u fryzjera? Nowe maski do półtrwałej koloryzacji Chroma ID marki Schwarzkopf Professional stanowią idealne rozwiązanie! Z ich pomocą szybko i z łatwością uzyskasz idealny odcień włosów w domowym zaciszu.

Jak działają maski koloryzujące?


Innowacyjna technologia bonding o obniżonej zawartości soli i bez utleniaczy gwarantuje maksymalne wnikanie pigmentu we włókna włosowe. Zabieg koloryzacji zajmuje zaledwie kilka minut, przywracając intensywność i blask koloru. Wzbogacone pantenolem i keratyną głęboko odżywiają, wygładzają i regenerują włókna włosowe od wewnątrz.


 

Zalety


> Łatwa aplikacja w domowym zaciszu.

> Nie niszczą włosów, ale regenerują je, nawilżają i wzmacniają.

> Szeroka paleta kolorystyczna od naturalnych odcieni po pastele.

> Utrzymują się nawet do 15 myć.

> Odcienie można ze sobą dowolnie łączyć.

> Odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów.


 

Maski koloryzujące Intense Bonding


Aby stonować albo uzyskać pastelowy lub bardziej wyrazisty odcień, mieszaj je z maską Clear Bonding Mask. Wypróbuj szeroką paletę odcieni, delikatnych dla Twoich włosów. Jaki będzie wyglądał Twój wymarzony kolor?


 

Maski koloryzujące Bonding 500 ml


Zapewnij swoim włosom ożywienie koloru i przedłużenie jego trwałości, na całej długości i końcówkach. Możesz wybierać z nieskończonej palety odcieni. A co najważniejsze – kolory możesz dowolnie łączyć.


 

Maski koloryzujące Bonding 250 ml


Nie musisz już martwić się o intensywność koloru między wizytami u fryzjera. Maski koloryzujące Chroma ID odświeżą odcień włosów, kiedy tylko zechcesz!