Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosazestaw upominkowy IV. dla kobiet

2×
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa zestaw upominkowy IV. dla kobiet
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa zestaw upominkowy IV. dla kobiet
zestaw upominkowy IV. dla kobiet

Kod: SAF01471 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 50 ml + żel pod prysznic 50 ml

Skład

Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.

Recenzje Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa