Salvatore FerragamoAmo Ferragamo zestaw upominkowy III.

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo zestaw upominkowy III.
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo zestaw upominkowy III.

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: SAF02240

woda perfumowana 100 ml + woda perfumowana 10 ml + mleczko do ciała 50 ml

Szukasz idealnego prezentu dla Twojej drugiej połówki, siostry lub mamy? Zestaw perfum damskich Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo z pewnością sprawi radość Twoim najbliższym.

Właściwości:

  • zestaw zapachów to pomnożona radość
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • sprawi radość każdej kobiecie

Zawartość zestawu:

  • woda perfumowana 100 ml
  • woda perfumowana 10 ml
  • mleczko do ciała 50 ml

Skład

Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.