Roja ParfumsRisqué woda perfumowana dla mężczyzn

Roja Parfums Risqué woda perfumowana dla mężczyzn
Roja Parfums Risqué woda perfumowana dla mężczyzn
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ROJ0338

Risqué to szyprowy zapach dla mężczyzn brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Perfumy Roja Parfums Risqué za pomocą zapachu ucieleśniają odejście od społecznych konwencji.

Risqué za pomocą zmysłów przygląda się temu, w jaki sposób społeczeństwo każe nam się zachowywać, myśleć i działać. Właśnie dlatego stworzyłem perfumy, które przedstawiają odejście od takiego poprawnego zachowania,“ tak Roja Dove opisuje swoją inspirację do stworzenia zapachu Roja Parfums Risqué. „Zapachu, który wydaje się być zdyscyplinowany, ale stopniowo odsłania się jako ciemniejszy i bardziej złożony. Zapach ten wydaje się być dżentelmeński, grzeczny i kulturalny, ale powoli z każdym wdechem ujawnia coś bardziej zwierzęcego.“ Tak powstały perfumy, o których przedstawiciele marki mówią, że są „czymś, co powinno być trzymane za zamkniętymi drzwiami“, a które ujrzały światło dzienne pod hasłem: „Na krawędzi zakazanego“…

Zapach Roja Parfums Risqué otwiera nuta głowy akordami cytryny, bergamotki, lawendy i werbeny egzotycznej. W sercu wyczuwalna jest pelargonia, jaśmin z Grasse i brzoskwinia, a baza składa się z tonów kardamonu, różowego pieprzu, mchu dębowego, wetywerii, drewna cedrowego, bobu tonka, nasion marchwi, kadzidła, mirry i labdanum. Zapach, pomysłowo łączący aromatyczne i balsamiczne nuty z drzewnymi, świeżo korzennymi i cytrusowymi aspektami, jako całość jest rozgrzewający i suchy oraz świeży, słodki i delikatny.

Ciepło cedru, wetywerii i mchu dębowego ożywia różowy pieprz i kardamon w sidłach delikatnej bazy. Kwiatowe tony w sercu zadziwiająco łączą się z niezwykłą nutą nasion marchwi, całą kompozycję dodatkowo osładza brzoskwinia i odświeżają cytrusy, lawenda i werbena. Roja Dove niezwykle interesująco rozwijającym się zapachem Risqué po raz kolejny udowodnił, że jego twórczość jest warta uwagi również tych najbardziej wymagających znawców perfum.

Opakowanie Roja Parfums Risqué jest jednocześnie luksusowe, męskie i eleganckie. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Risqué jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Risqué zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Risqué są odpowiednie do noszenia przez cały rok, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośników oryginalnych szyprowych zapachów z wyraźną aromatyczną i balsamiczną nutą oraz tych, którzy lubią podkreślać swoją osobowość i mają odwagę nie podporządkowywać się w pełni konwencjom. Mężczyznę, który je nosi Roja Parfums Risqué spowiją złożonym, raczej delikatnym i świeżym zapachem, który ciekawie się rozwija i niezawodnie pomoże mu skupić na sobie uwagę otoczenia.

Roja Parfums Risqué - ponętnie rozwijające się szyprowe perfumy dla mężczyzn, którzy lubią się poruszać na krawędzi konwencji społecznych.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytryna, lawenda, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, brzoskwinia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kadzidło, mech dębowy, cedr, wetiweria, labdanum, mirt, fasola tonka, kardamon, różowy pieprz
Grupy zapachów
inne