Roja ParfumsInnuendo perfumy dla kobiet

Roja Parfums Innuendo perfumy dla kobiet
Roja Parfums Innuendo perfumy dla kobiet
50 ml

Kod: ROJ0254 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Roja Parfums Innuendo
Skład

Innuendo to kwiatowy zapach dla kobiet brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania jedynie najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Łagodne perfumy Roja Parfums Innuendo oddają hołd Roji Dove kobiecości.

Ten zapach to mój hołd dla wszystkiego, co kobiece: szuflada z bielizną, kosmetyki i elegancki wygląd. Jest jak dotyk kaszmiru na skórze lub czuły pocałunek kobiety, który z Tobą zostaje na zawsze,“ mówi Roja Dove o swojej inspiracji do stworzenia perfum Innuendo. I rzeczywiście. Perfumy Roja Parfums Innuendo posiadają niezwykle kobiecy bukiet, świeży i delikatnie słodki, rozgrzewający, delikatny i pudrowy z łagodną nutą zmysłowości.

Zapach perfum Innuendo otwiera nuta głowy akordami bergamotki, cytryny i pomarańczy, w sercu wyczuwalna jest róża stulistna, jaśmin z Grasse, ylang-ylang i fiołek, a baza składa się z tonów paczuli, drewna sandałowego, fasoli tonka, korzenia kosaćca, labdanum i piżma. Zapach, w kwiatowo-drzewno-piżmowej kompozycji we wspaniały sposób łączący zapach kwiatów z cytrusowymi, drzewnymi, balsamicznymi, aromatycznymi, pudrowymi i słodkimi aspektami, jako całość jest jak czuły szept, wspaniała oda do kobiecości.

Roja Parfums Innuendo posiadają niezwykle kobiecy bukiet, w którym do ulubionych przez Roję kwiatów jaśminu, róży i ylang-ylang dołącza delikatny fiołek. To bukiet rozgrzany drewnem sandałowym i paczuli, odświeżony cytrusami oraz delikatnie spoczywający na bazie z tonami zmysłowości i ponętnym muśnięciem wytwornego, lekko skórzanego labdanum. Zamknij oczy i rozkoszuj się czułym szeptem i delikatnym dotykiem pod postacią zapachu.

Opakowanie Roja Parfums Innuendo jest luksusowe. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Innuendo jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Innuendo zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Innuendo są odpowiednie zwłaszcza do noszenia w ciągu dnia w czasie wiosennych miesięcy. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośniczek łagodnych, kwiatowych zapachów, szczególnie takich, które mieszczą się w oryginalnej kompozycji ze świeżymi cytrusami i delikatną bazą muśniętą zmysłowością. Roja Parfums Innuendo pomogą każdej kobiecie podkreślić jej kobiecość i niezawodnie zapewnią jej pełną podziwu uwagę otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości oraz niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Innuendo stanowią doskonały prezent dla bliskiej kobiety, którą chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Innuendo - czuła oda do kobiecości w kwiatowych perfumach mistrza sztuki perfumeryjnej.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
pomarańcza, bergamotka, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, fiołek, ylang-ylang, róża stulistna
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, drzewo sandałowe, korzeń kosaćca, fasola tonka, piżmo, labdanum
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

Recenzje Roja Parfums Innuendo