Roja Parfums Enslaved perfumy dla kobiet

1×
Roja Parfums Enslaved perfumy dla kobiet
Roja Parfums Enslaved perfumy dla kobiet
50 ml

Kod: ROJ0252 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Roja Parfums Enslaved
Skład

Enslaved to orientalny zapach dla kobiet brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Niezwykle zmysłowe perfumy Roja Parfums Enslaved swoim zapachem oddają głęboką, namiętną miłość.

Roja Dove swoją inspirację do stworzenia perfum Roja Parfums Enslaved wyjaśnia tym, że „uwielbia wizję zakochania się tak mocno i namiętnie, że nie ma ucieczki,“ i dodaje, że według starego rodzinnego słownika jedną z definicji słowa „enslaved“ jest „stać się więźniem miłości“. „Chciałem stworzyć zapach, którego niewolnikiem stanie się zarówno jego nosicielka, jak i ten, kto go od niej poczuje: zapach bez możliwości ucieczki, kiedy staniesz się więźniem miłości do jego nosiciela.“ Tak powstały perfumy Roja Parfums Enslaved – zapach, który kusi obietnicą, że zamieni Cię w niewolnika miłości.

Zapach Roja Parfums Enslaved otwiera nuta głowy akordami bergamotki, cytryny i limonki. W sercu wyczuwalny jest jaśmin z Grasse, róża stulistna, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, pelargonia i goździk, a baza składa się z tonów paczuli, mchu dębowego, wetywerii, drewna cedrowego, wanilii, korzenia kosaćca, labdanum, ambry i piżma. Zapach, w orientalnej kompozycji pomysłowo łączący ambrowe i drzewne nuty oraz aromatyczne akcenty z kwiatowymi, balsamicznymi i ziemistymi aspektami, jako całość jest bogaty, delikatny, słodki, rozgrzewający, suchy, pudrowy, a przede wszystkim niezwykle zmysłowy.

Ambra, piżmo i skórzane labdanum oferują swoją głęboką zmysłowość niesamowitemu połączeniu wanilii, cedru, wetywerii, mchu dębowego i paczuli. Baza uzyskuje pudrową nutę dzięki rzadkiemu korzeniowi kosaćca, słodyczy w kompozycji dopełnia bogaty kwiatowy bukiet, a cytrusy dodają świeżości. Roja Dove zapachem Enslaved po raz kolejny udowodnił, że jego twórczość jest godna uwagi również najbardziej wymagających znawców perfum.

Opakowanie Roja Parfums Enslaved jest luksusowe, a jednocześnie proste i eleganckie. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Enslaved jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Enslaved zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Enslaved są odpowiednie do noszenia przez cały rok, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, najlepiej jednak sprawdzą się w czasie jesiennych wieczorów. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośniczek oryginalnych orientalnych zapachów z wyraźnymi ambrowymi, drzewnymi i aromatycznymi akcentami oraz kobiet poszukujących perfum pełnych znaczenia. Perfumy Roja Parfums Enslaved sprawią, że kobieta, która je nosi stanie się tak atrakcyjna, że nie będzie można się jej oprzeć, przysporzą jej też długotrwałej, pełnej podziwu uwagi otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości oraz niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Enslaved stanowią doskonały prezent dla bliskiej kobiety, którą chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Enslaved - niezwykle zmysłowe perfumy dla tych, którzy nie boją się stać „niewolnikami miłości“.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
limonka, bergamotka, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, goździk ogrodowy, róża stulistna, kwiat pomarańczy, ylang-ylang
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, mech dębowy, wetiweria, labdanum, cedr, bursztyn, wanilia, korzeń kosaćca, piżmo
Grupy zapachów
orientalne

Recenzje Roja Parfums Enslaved1