Roja Parfums Beguiled perfumy dla kobiet

Roja Parfums Beguiled perfumy dla kobiet
Roja Parfums Beguiled perfumy dla kobiet
50 ml

Kod: ROJ0319 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Roja Parfums Beguiled
Skład

Beguiled to kwiatowy zapach dla kobiet brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Zapach złożonych i niezwykle imponujących perfum Roja Parfums Beguiled uosabia nieuchwytną moc czarowania innych.

„Dla mnie perfumiarz jest poetą lub narratorem, który sprawia, że nieuchwytne staje się namacalne,“ Roja Dove opowiada o swojej inspiracji do stworzenia perfum Beguiled i wyjaśnia, że ich nazwa (którą można przetłumaczyć jako „oczarowany“, „urzeczony“, ale także „omamiony“) posiada wiele znaczeń. „Oznacza posiadanie pewnego rodzaju władzy nad kimś, a ja miałem wrażenie, że za pomocą tego słowa mogę stworzyć naprawdę mocne i złożone perfumy.“ I bez przesady można stwierdzić, że Rojowi Dove po raz kolejny rzeczywiście udało się zadziwić i zachwycić swoich klientów perfumami, zdolnymi uchwycić ideę, moment, w którym „nic nie jest takie, jakim się wydaje“.

Roja Parfums Beguiled przedstawiają doskonale wyważone połączenie słodyczy i świeżości z delikatnością i pudrowością w niezmiernie złożonym kwiatowym zapachu dla kobiet, które wiedzą, jak wykorzystać swój urok osobisty. Zapach perfum Beguiled otwiera nuta głowy składająca się z bergamotki, cytryny i mandarynki, w kwiatowym sercu wyczuwalna jest róża stulistna, jaśmin z Grasse i ylang-ylang, a bazę tworzą tony liści malin, paczuli, mchu dębowego, drewna sandałowego, korzenia kosaćca, pieprzu i różowego pieprzu. Zapach, którego złożona kompozycja łączy soczyste i świeże cytrusowe oraz słodkie i pudrowe kwiatowe akcenty z pomysłowymi korzennymi i drzewnymi aspektami, jako całość jest słodki, świeży, delikatny i przede wszystkim czarująco kobiecy.

Opakowanie Roja Parfums Beguiled jest luksusowe. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Aoud jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Beguiled zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Beguiled są odpowiednie do noszenia przez cały rok, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośniczek złożonych kwiatowych zapachów. Perfumy Roja Parfums Beguiled każdej kobiecie pomogą podkreślić jej czar i niezawodnie zapewnią jej pełną podziwu uwagę otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości i niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Beguiled stanowią doskonały prezent dla kobiety, którą chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Beguiled - złożone perfumy kwiatowe dla kobiet, które lubią czarować, a czasem też zwodzić.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka, bergamotka, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, róża, ylang-ylang
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
pieprz, różowy pieprz, paczuli, mech dębowy, drzewo sandałowe, korzeń kosaćca, liście malin
Grupy zapachów
kwiatowe

Recenzje Roja Parfums Beguiled