RochasMoustache woda toaletowa dla mężczyzn

1×
Rochas Moustache woda toaletowa dla mężczyzn
Rochas Moustache woda toaletowa dla mężczyzn
75 ml
156,60

W magazynie | 208,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ROS01015
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Zostań prawdziwym dżentelmenem, w stylu mężczyzn z lat czterdziestych minionego stulecia. Męska woda toaletowa Rochas Mustache powstała już w 1949 roku, ale klasyka nie wychodzi z mody, więc możesz ją nosić również dzisiaj. Okryj się płaszczem, uszytym z pewności siebie i stylu, którym emanuje ten kultowy zapach.

  • aromatyczny zapach
  • dla mężczyzn, którzy są świadomi swojej wartości
  • odpowiedni na co dzień

Skład zapachu
Zapach otwiera się cytrusowym duetem, zbudowanym na bazie bergamotki i cytryny. Po świeżym wstępie kompozycja eksploduje aromatem kwiatów, z aromatyczną lawendą, urzekającymi akordami neroli i wyrazistymi fiołkami na czele. Zapach zwieńczają ziemiste tony paczuli, przyjemnie łączące się z ciepłym aromatem piżma.

Historia zapachu
Zapach Rochas Moustache powstał w 1949 roku, ale jego kompozycją można cieszyć się do dziś. Do jego historii i daty premiery nawiązuje również design flakonu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytryna, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
fiołek, neroli, lawenda
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, paczuli
Grupy zapachów
aromatyczne

Perfumy Rochas | Rochas - Dom mody założony w 1925 roku przez Marcela Rochasa, który jako pierwszy zaprojektował płaszcze 2 / 3 i spódnice z kieszeniami. Rochas zasłynął podpisem "Femme" na różowym pudełku z czarną koronką. Jego słynne perfumy Femme w 1990 roku, 35 lat po jego śmierci,  został ponownie dopuszczone do sprzedaży. Z marką Rochas związane są światowe gwiazdy takie jak:  Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Kirsten Dunst, Kate Bosworth, Jennifer Lopez, Rachel Weisz i Sarah Jessica Parker.