Roberto VerinoPure For Her woda toaletowa dla kobiet

1×
Roberto Verino Pure For Her woda toaletowa dla kobiet
Roberto Verino Pure For Her woda toaletowa dla kobiet
60 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ROV0196

W tej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, kryjące się w każdej kobiecie. Woda toaletowa Roberto Verino Pure For Her odkryje wszystkie strony Twojej osobowości, idealnie podkreślając kobiecą charyzmę i urok.

  • zapach kwiatowy
  • zapach drzewny
  • czysty i świeży zapach
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
liście fiołka, pieprz, galbanum
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża damasceńska, mimoza, grzybień północny
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, mech, cedr
Grupy zapachów
kwiatowe, zielone

Perfumy Roberto Verino | Roberto Verino -  jest hiszpańskim  projektantem, który na początku pracował w Paryżu, następnie wrócił do Hiszpanii, aby przejąć rodzinny biznes z produktami skórzanymi. Od 1970 roku mała firma przekształciła się w dobrze prosperujący biznes lokalny. W 1982 roku przedstawił swoją pierwszą kolekcję, której sukces był natychmiastowy. Jego sława wzrosła i stał się liderem na hiszpańskim rynku mody. Pewnie dzięki temu, że jego kolekcje są praktyczne i wygodne. W 1993 roku wprowadził na rynek własne kosmetyki, które można znaleźć w butikach w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Japonii. Perfumy Roberto Veríno odzwierciedlają jego styl, są  przyjemne, nowoczesne i dostosowane do potrzeb każdej osoby.