Revlon Professional Equave Kids

zestaw kosmetyków I.

Revlon Professional Equave Kids zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.

Kod: REV0456 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Equave Kids Spray Conditioner for Easy Combing 200 ml + Equave Hydro Nutritive Leave-In Hydrating Conditioner in Spray 200 ml

Revlon Professional Equave Kids
zestaw kosmetyków I.

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Revlon Professional

Kosmetyki Revlon Professional | Revlon Professional to marka oferująca profesjonalne kosmetyki do włosów i ciała oraz kosmetyki kolorowe, będąca częścią większego koncernu kosmetycznego Revlon. Siedziba firmy znajduje się w Barcelonie. Założyli ją w 1932 r. bracia Charles i Joseph Revson oraz Charles Lachman, który do rdzenia nazwy pochodzącej od nazwiska Revson dodał pierwszą literę swojego nazwiska, co dało początek marce Revlon.
Firma na początku sprzedawała jedynie zwykły lakier do paznokci, jednak dzięki stopniowemu poszerzaniu oferty jest obecnie jednym z największych gigantów kosmetycznych, znanych na całym świecie. Revlon Professional oferuje przystępne cenowo wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, stylizacji, koloryzacji, kosmetyki kolorowe i kosmetyki do twarzy, stosowane w najlepszych salonach. Marka ta gwarantuje innowacyjne i modne kosmetyki, produkowane przy pomocy najnowszych technologii i we współpracy z uznanymi profesjonalnymi fryzjerami i kosmetyczkami.