Skip to main content

RenovalityCar Perfume Multi Flower odświeżacz do samochodu

Renovality Car Perfume Multi Flower odświeżacz do samochodu
Renovality Car Perfume Multi Flower odświeżacz do samochodu
2x7 ml
40,10

W magazynie | 286,43 / 100 ml, w tym VAT | Kod: RNV00366
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Zapach do samochodu Renovality Car Perfume Multi Flower zmieni Twoje podróże w niezapomniane przeżycie. Doda przytulności wnętrzu każdego samochodu, napełni przyjemnym zapachem, wywołując wrażenie harmonii.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy
Rodzaj uchwytu
brelok

Autentycznie naturalna czeska marka Renovality specjalizuje się w olejach kosmetycznych o najwyższej jakości. Wszystkie oleje są tłoczone na zimno, wyłącznie ze starannie dobranych roślin i zawierają maksymalną możliwą ilość substancji bioaktywnych. Nie dodaje się do nich żadnych syntetycznych składników, konserwantów, barwników czy olejów mineralnych, przez co można je uznać za prawdziwe roślinne złoto.

Specjalne fioletowe szkło, w którym są przechowywane wszystkie oleje Renovality, gwarantuje ich stabilność bioaktywną. Jednocześnie zapewnia aktywną ochronę przed słońcem i działanie jak naturalny filtr, który spowalnia rozpad molekularny naturalnych produktów.

W artykułach marki Renovality bez wątpienia mogą przebierać przedstawiciele wszystkich kategorii wiekowych. Docenisz olej rycynowy Renovality w pielęgnacji o suchą skórę, olej arganowy Renovality to bogate źródło antyoksydantów i witamin, a z kolei olej moringa Renovality wesprze cię w walce ze zmarszczkami. Którykolwiek z nich wybierzesz, masz pewność wyboru najlepszej możliwej pielęgnacji.